GOŁOWKIN vs KESSLER POD KONIEC ROKU?

Przed kilkoma dniami Mikkel Kessler (46-3, 35 KO) ogłosił, że wraca na ring i chce boksować z czołowymi bokserami świata, w tym z Giennadijem Gołowkinem (29-0, 26 KO). Na odpowiedź obozu Kazacha, który ma kłopoty z zakontraktowaniem dużych walk, nie trzeba było długo czekać.

KESSLER: MAM COŚ DO UDOWODNIENIA >>>

Promotor Gołowkina Tom Loeffler odezwał się już w tej sprawie do grupy Sauerland. Loeffler złożył ponoć propozycję walki w lipcu w Las Vegas. Niemiecka strona jednak odmówiła, tłumacząc, że Kessler potrzebuje więcej czasu na przygotowania. Jest jednak otwarta na starcie z "GGG" w innym terminie, najlepiej w październiku lub listopadzie.

- Trzeba ustalić wszystko ze stacjami telewizyjnymi. HBO ma oczywiście fioła na punkcie Gołowkina, z kolei Viasat pokazałoby walkę kibiciom w Danii. To byłaby prawdziwa gratka dla sympatyków boksu na całym świecie i na pewno w najbliższym czasie będziemy nad tym pracować – powiedział Kalle Sauerland.

Pojedynek miałby się odbyć w limicie wagi super średniej. Gołowkin boksuje wprawdzie o kategorię niżej, ale sam wielokrotnie podkreślał, że jeżeli pojawi się odpowiednia oferta, nie będzie miał problemu z przenosinami do wyższej wagi. Problem może natomiast stanowić ściągniecie Kesslera do Stanów Zjednoczonych. Według duńskich mediów Duńczyk zgodzi się na walkę w USA tylko wtedy, gdy otrzyma co najmniej 4 miliony dolarów.

NIE BĘDZIE WALKI CHAVEZ vs GOŁOWKIN >>>

- Nie mogę tego komentować, tym bardziej że nawet nie rozpoczęliśmy negocjacji. Prawda jest jednak taka, że ściągnięcie Kesslera do Ameryki stanowić będzie duży wydatek. Znacznie większy niż jego występ w Danii – przyznał Sauerland.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: PPS
Data: 11-05-2014 12:13:17 
Przeczuwałem, że do tej walki dojdzie, gdy Kessler ogłosił gotowość. Z Chavezem wiedziałem, że się nie uda. Jeśli nie walka z nim to z kim? Żadnych chętnych prócz Kesslera. trzymam kciuki z tą walkę.
 Autor komentarza: djpioter
Data: 11-05-2014 12:20:33 
4 miliony? A w dupie się nie poprzewracało ? :D Na gali Floyda jego przeciwnik prawdopodobnie tyle nie dostanie,ale Kessler wielki gwiazdor skandynawski 4 miliony sobie życzy.Gołowikin go wyśle na emeryturę,albo na wózek inwalidzki...lol...
 Autor komentarza: Paulpolska
Data: 11-05-2014 12:20:57 
To wszystko psują federację. Gdyby tytuł był jeden w każdej wadze to każdy z czołówki chcąc zostać mistrzem świata musiałaby pokonać Golovkina. Skoro mają inne wyjście to wybierają łatwiejszych mistrzów do pokonania a tytułów im nikt nie zabierze.

Jedyne wyjścia dla Golovkina to unifikacja tytułów ale pozostali mistrzowie też jej unikają w tym problem. Wszystko psują federację niestety ...
 Autor komentarza: milek762
Data: 11-05-2014 12:30:45 
A jestem zdania że nie chodzi o kasę Chavezovi jr

Chavez laluś przereklamowany przestraszył się Walki z świetnym Gołowkinem dla tego pretekst jest ze za mało mu płacą.
Kesllera lubie ale nien wygra z Gołowkinem , Geinia byłby zagrożeniem dla całej czołówki superśredniej łącznie z Wardem.
 Autor komentarza: arpxp
Data: 11-05-2014 12:50:58 
zestawienie stylów idealne dla fana boksu
 Autor komentarza: Barni
Data: 11-05-2014 12:59:11 
ko tko na Kesllerze do 6 rundy i koniec kariery
 Autor komentarza: KnockKnock
Data: 11-05-2014 13:26:43 


Kessler doskonale rozumie ze ta walka zakoczy jego kariere stad te 4 miliony.

 Autor komentarza: JasnieOswiecony
Data: 11-05-2014 13:52:02 
Dla mnie walka 50-50. Gołowkin nie walczył nigdy z kims takim jak Kessler. Gdyby Duńczyk był kilka lat młodszy to postawiłbym na niego w tym pojedynku. Kessler walczył z czolówką super średniej , a GGG z trzecią ligą średniej (często nawet junior średnią).
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 11-05-2014 15:53:49 
Kolejny raz wypowiadają się ludzie bez pojęcia ( tak jak w przypadku wypłat Khana )
Kessler to megagwiazda w Danii , i normalnie by zarobił te 4 bańki z organizacji gali .
A tak to pozostaje na łasce i niełasce USA , więc nie ma czym się dziwić
 Autor komentarza: Milan
Data: 11-05-2014 17:46:53 
walka z ogromnym poetncjałem i sporotowym i marketingowym , Kessler wielki wojownik pomału schodzi ze sceny a GGG wygrana w takiej walce w koncu na te salony by wszedł
ale na razie nei ma sie co podnbiecac bo zakontarktowanie kogokolwiek dla Gieni nie jest łatwe
 Autor komentarza: Milan
Data: 11-05-2014 17:46:53 
walka z ogromnym poetncjałem i sporotowym i marketingowym , Kessler wielki wojownik pomału schodzi ze sceny a GGG wygrana w takiej walce w koncu na te salony by wszedł
ale na razie nei ma sie co podnbiecac bo zakontarktowanie kogokolwiek dla Gieni nie jest łatwe
 Autor komentarza: Boban81
Data: 12-05-2014 07:59:50 
Prawda jest taka że za "Wpierdol Życia" od Golovkina wszyscy krzyczą sobie dużą kasę.
Paradoks jest taki, że nie tak dawno ściemniali, że GGG jest "nikim" (oczywiście bali się go).
Teraz wszyscy są "chętni" na walkę, każdy niby nie boi się Golovkina a kończy się brakiem podpisanego kontraktu i sraczką. Padają chore sumy (via Kessler), Chavez też się obsrał...ale media przecież podały że KASA była mała a On przecież "chciał tej walki". Ja też przed podpisaniem kontraktu mogę chcieć walczyć z GGG. Będzie o mnie głośno a później bojąc się że będzie dramat, powiem "Eee...za mało floty".
Czy Chavez, czy Kessler, czy też Geale...wszyscy dostają KO od "GGG. I oni o tym wiedzą.
 Autor komentarza: barkor
Data: 12-05-2014 20:35:35 
to będzie pierwszy wielki test dla Gołowkina
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.