Leszek Dąbrowski

Wyróżnione treści

Strony: 1

Zajmuje się wykorzystywaniem nowych technologii komputerowych w praktyce, m.in. w celu nadawania relacji na żywo z gal bokserskich, konferencji prasowych i innych medialnych wydarzeń. Interesuje go przede wszystkim pięściarstwo w wydaniu olimpijskim.

CZEMPION KONTRA POZOSTALI

Minione dni obfitowały w mistrzostwa okręgu, na których juniorzy walczyli o prawa startu w Mistrzostwach Polski, które w tym roku odbędą się w Koninie, mieście z tradycjami, a tym samym miejscem, gdzie wiele talentów pięściarskich zdobywało nieocenione szlify. Obszerna fotorelacja i podsumowanie w rozwinięciu.


NA ŻYWO: IV MPK 2017 DĘBICA

Dzisiejszą imprezą mijamy półmetek zmagań w tegorocznej edycji Międzynarodowego Pucharu Karpat. Poprzednim razem Nowa Dęba, a teraz Dębica - to tutaj utwardzą się kolejni wojownicy, po ciężkiej pracy. Szeroki przedział doświadczenia i umiejętności gwarantuje ciekawe doznania dla sympatyków naszej dyscypliny. Czego nie można zarzucić młodym zawodnikom i zawodniczkom, to na pewno serca do walki i chęć pokazania tego co się dotąd nauczyli pod okiem trenera na sali treningowej.
Strony: 1