MŁODOŚĆ! CZY TO WYSTARCZY?

4 grudnia nastąpiła kolejna zmiana na stanowisku trenera kadry. Tym razem odpowiedzialną funkcję przejął po Zbigniewie Raubo młody trener ze Skorpiona Szczecin, Pan Marcin Stankiewicz, znany nie tylko w Polsce, prężnie działający na Pomorzu szkoleniowiec. Spod ręki Marcina i całego zespołu w ostatnich latach zaczęli wychodzić na europejską arenę młodzi przyszłościowi pięściarze.

Prezes PZB na oficjalnym spotkaniu w obecności zastępcy Prezydenta Szczecina Krzysztofa Soska wręczył nominację. Podczas spotkania zostało podpisane porozumienie, dzięki któremu w Szczecinie powstanie pierwsza tego typu Szkoła Mistrzostwa Sportowego o profilu pięściarskim oraz od nowego roku Ośrodek Szkolenia Młodzieży. Już niedługo zaprezentujemy komunikat wprost ze Szczecina opisujący szczegółowo założenia nowego projektu szkoleniowego. Przypomnijmy że to właśnie działania i wkład młodych i ambitnych ze Skorpiona Szczecin pięściarsko rozruszał Pomorze, a także jak widać z konsekwencji działań zwiększa zasięg na cały kraj.

Wywiad z przyszłością >>>

Długa droga przed niosącymi zmiany, ale sądzę że przy współudziale trenerów z całej Polski istnieje duża szansa na to, aby na nowo zaistnieć w pięściarskim świecie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

Zajmuje się wykorzystywaniem nowych technologii komputerowych w praktyce, m.in. w celu nadawania relacji na żywo z gal bokserskich, konferencji prasowych i innych medialnych wydarzeń. Interesuje go przede wszystkim pięściarstwo w wydaniu olimpijskim.

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 07-12-2013 13:46:44 
JAK NAJBARDZIEJ SLUSZNA DECYZJA.Czas na "młode wilki" !
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.