FINAŁ II GRAND PRIX 2013 GDAŃSK

Pierwsza relacja z eliminacji - na początek ring A. Pozostałe materiały beda pojawiały sie cyklicznie, w każdym następnym dniu kolejne zmagania)

GRAND PRIX 14-17.02.2013 Gdańsk ul. Kołobrzeska 61 Hala Sportowa Wynik finałów 17.02.2013 godz.17.00
Kategoria 60kg
Walka nr. 1
Dariusz Rabenda (Tiger Tarnów) vs Damian Wrzesiński (PKB Lechma Poznań) 0:3
Kategoria 69 kg.
Grupa B
Walka nr. 2
Damian Kiwior (Tiger Tarnów) vs Roman Szymański (PKB Lechma Poznań) 0:3
Kategoria 49 kg.
Walka nr. 3
Dawid Jagodziński (Hetman Białystok) vs Arkadiusz Lubomski (Kontra Elbląg) 2:1
Kategoria 52 kg.
Walka nr.4
Grzegorz Kozłowski (Hetman Białystok) vs Maciej Jóźwik (Gwardia Szczytno) 3:0
Kategoria 56 kg
Walka nr 5
Sylwester Kozłowski (Hetman Białystok) vs Michał Smerdel (Gwarek Łęczna) 3:0
Kategoria 64 kg
Walka nr 6
Damian Falecki (KSZO Ostrowiec Św.) vs Kazimierz Łęgowski (Ósemka Chojnice) WO
Kategoria 69 kg.
Grupa A
Walka nr. 7
Piotr Sielawa (Hetman Białystok) vs Rafał Perczyński (Hetman Białystok) 3:0
Kategoria 75 kg
Grupa A
Walka nr.8
Tomasz Jabłoński (SAKO Gdańsk) vs Adrian Plichta (Bukowina Wałcz) WO
Grupa B
Walka nr. 9
Paweł Michalik (Legia Warszawa) vs Kamil Gardzielik (PKB Lechma Poznań) 0:3
Kategoria 81 kg
Grupa A
Walka nr. 10
Kasjusz Życiński (SAKO Gdańsk) vs Jordan Kuliński (Start Włocławek) 3:0
Grupa B
Walka nr. 11
Piotr Gretke (Hetman Białystok) vs Mateusz Gątnicki (PACO Lublin) 2:1
Kategoria 91 kg
Walka nr 12
Włodzimierz Letr (PKB Lechma Poznań) vs Krystian Kawalerski (Olimp Szczecin) WO
Kat + 91 kg
Walka nr. 13
Krzysztof Kosela (PACO Lublin) vs Mateusz Figiel (Hetman Białystok) 3:0

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

Zajmuje się wykorzystywaniem nowych technologii komputerowych w praktyce, m.in. w celu nadawania relacji na żywo z gal bokserskich, konferencji prasowych i innych medialnych wydarzeń. Interesuje go przede wszystkim pięściarstwo w wydaniu olimpijskim.

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 17-02-2013 20:53:42 
Naprawdę finaly GP byly Super widowiskiem.Dawno nie widziałem tyle dobrych walk w wykonaniu czołówki naszych pięsciarzy.Ale po koleji:pierwsza walka i super boks w wykonaniu Wrzesinskiego ktory nie dal żadnych szans Rabendzie.Czekam na pierwszy wystep Damiana w WSB i uważam że ten pięsciarz jest zdolny do osiagania sukcesów miedzynarodowych!Bardzo dobrze zaprezentowali sie Szymanski z Kiwiorem.Dzieki "końcówce" zasłuzone zwycięstwo Romana.Obydwaj bardzo obiecujacy pięsciarze!Kapitalny pokaz boksu w wykonaniu Piotra Sielawy.Pelen luz,świetna technika,super wyczucie dystansu.Brawa dla Sielawy i troche sie dziwie że brakuje tego pięściarza w kadrach Nowaka i Migaczewa/a może sie myle/To nie jest przeciez "stary" zawodnik a naprawde boksuje znakomicie.Slowa uznania równiez do jego przeciwnika Perczynskiego. No i nastepny wysmienity pojedynek.Papa Stamm by napewno bil brawa widząc te świetne lewe proste i wyszkolenie jak za dawnych dobrych czasów a dot. Michalika który moim zdaniem niezasłużenie przegrał z Gardzielikiem ale obydwaj zasłużyli na wielkie brawa za pokaz BOKSU!Jordan Kuliński z Kasjuszem Życińskim pokazali jak pieknie można boksować w półdyatansie,co za emocje,werdykt powinien byc jednak odwrotny.Ostatnia walka w "krolewskiej" kategorii była najgorsza walką.Kapitalne warunki Koseli ale słaba technika i chaos.Wdg mnie wygrac powinien Eigiel ktory zadał wiecej celnych i konkretnych ciosów. Wielka szkoda że nie boksowali Łęgowski,Jabloński i Letr!Ogólnie bylo SUPER!Ciekawy jestem opinii innych którzy tak jak ja podziwialem walki patrząc w ekran komputera!Dzieki redakcji Bokser.org.Komentowanie tez bylo dobre.Ruszylo naprawde coś dobrego.Mysle że takim dopingującym motywem do lepszej pracy trenerów itp. są starty i dobre wyniki naszej reprezentacji w WSB .Tak trzymać...
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 17-02-2013 21:24:04 
Chciałbym jeszcze dodać taką uwagę było SUPER ale trzeba popracować nad szybkością i to dotyczy wszystkich finalistów!
 Autor komentarza: belgijskiKon
Data: 17-02-2013 23:36:33 
Zajebiście , że w końcu robią jakieś promo GRand Prix , z milowiczem i guzowską, powinni pokazywac walki na TVP sport , bo małe zainteresowanie mediów tylko obniża poziom boksu amatorskiego i zainteresowania sponsorów.
Fajny pomysł z tym ważeniem w centrum handlowym. Dobre walki
 Autor komentarza: Jblack
Data: 18-02-2013 00:35:49 
Wielka szkoda, że nie mogliśmy zobaczyć Tomka Jabłośnkiego w ringu. Świetna walka Sylwestra Kozłowskiego z doświadczonym Michałem. To co raziło najbardziej to wygrana 2:1 Piotra Gretke ze skuteczniejszym w tej potyczce Mateuszem. Piotrek co prawda wywierał presje, lecz ciosy te były chaotyczne i w większości wyłapywane przez Gątnickiego, który "soczyście" kontrował. Kolejne Grand Prix z co raz to większymi emocjami, wielki plus :-)
 Autor komentarza: grzes
Data: 18-02-2013 10:33:02 
Jordan Kuliński / Kasjusz Życiński to co zrobili sędziowie to jakaś wielka pomyłka.Szkoda tylko Jordana bo Kasjusz nic nie pokazał w tej walce no ale to zawodnik gospodarza GP SAKO GD.Wielka szkoda że Tomek Jabłoński nie poboksował w finale.
 Autor komentarza: MaxiKing
Data: 18-02-2013 17:20:59 
Jaki był wynik 69 kg Kiwior- Szymański? U was jest 2:1 dla Kiwiora na stronie pzb 3:0 dla Szymańskiego.
Orientuje się ktoś może dlaczego w turniejach GP nie startuje Paweł Wierzbicki niedawny medalista mistrzostw świata juniorów.W tym roku jest już seniorem i fajnie by go było zobaczyć, na mistrzostwach polski z takimi zawodnikami, jak Olaś, Letr, czy Cieślak.
 Autor komentarza: matrix613
Data: 18-02-2013 22:46:13 
Witam:) Moim skromnym, subiektywnym zdaniem, w walce finałowej do 81 kg, pomiędzy Kasjuszem Życińskim a Jordanem Kulińskim, werdykt zapadł właściwy. Panowie, w tej walce, nie pokazali nadzwyczajnego boksu co prawda, ale podobać się mogła ostra, intensywna wymiana w półdystansie. Kasjusz na pewno nie poszedł na łatwiznę w tym starciu, bo mimo, przeważających warunków fizycznych, nie walczył w dystansie ( a już nie raz pokazywał, że robić to potrafi, jak chociażby, w najciekawszej walce finałowej, podczas GP w Grudziądzu). Zawodnik SAKO Gdańsk, wybrał znacznie trudniejszą drogę po złoto i mimo, iż walczył ze świetnym Jordanem, to spróbował swoich sił w półdystansie, pokazując przy tym, niesamowicie waleczne serce. W mojej opinii, śmiało drugą i trzecią rundę, możemy zapisać, właśnie na jego konto. Był zawodnikiem aktywniejszym, idącym do przodu, wyprowadzającym większą ilość ciosów. Jordan Kuliński, który ma przeszło dwa razy więcej walk na swoim koncie, powinien pokazać dużo więcej, jednakże będę pięściarzom Tym, bardzo mocno kibicował, bo nie ulega wątpliwości, że chłopcy mają olbrzymi potencjał...Pozdrawiam:)
 Autor komentarza: matrix613
Data: 19-02-2013 11:57:03 
Szanowna redakcjo, mam pytanko: Czy, jest gdzieś możliwość, zobaczyć jeszcze raz, wszystkie walki finałowe, podczas II GP w Gdańsku 2013??? Za odp. z góry dziękuję:)
 Autor komentarza: lesdab (Redaktor bokser.org)
Data: 19-02-2013 13:06:31 
Tak jak pisalismy- wszystkie walki z II GrandPrix w Boksie 14-17.02.2013 będzie można oglądać systematycznie od poniedziałku w cyklu walk finałowych z komentarzem oraz oddzielnie każdy ring z osobna. Zapraszamy do sledzenia na bierząco informacji w zakładce Boks Amatorski (Olimpijski)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.