Archiwum wiadomości z dnia: 2020-11-12

 


MOCNY TRANSFER: ANDRZEJ PASTUSZEK (VLOG RSC) NA BOKSER.ORG

Trwa ofensywa BOKSER.ORG na wszystkich frontach. Jednym z nich jest coraz bardziej popularny dział Premium, który spotkał się z pozytywnymi reakcjami z Waszej strony. Dziś mamy przyjemność ogłosić mocny transfer - współpracownikiem Bokser.org i publicystą działu Premium został Andrzej Pastuszek, twórca vloga RSC, jeden z najciekawszych w Polsce ludzi mówiących i piszących o boksie.
WHYTE NIE WIERZY W COVIDA U POWIETKINA, ZESPÓŁ ROSJANINA ODPOWIADA

Dillian Whyte (27-2, 18 KO) bardzo chciał szybko zrewanżować się Aleksandrowi Powietkinowi (36-2-1, 25 KO) za sierpniową porażkę w eliminatorze WBC wagi ciężkiej. Panowie mieli znów skrzyżować rękawice za dziewięć dni, lecz Rosjanin miał wynik pozytywny na COVID-19 i trafił nawet na moment do szpitala. Anglik nie wierzy jednak w prawdziwość tych informacji.


OCZY NA OLIMP #4: PREHISTORIA

W 1896 roku w Atenach odbyły się pierwsze nowożytne igrzyska olimpijskie. Jak na początki przystało impreza nie była jeszcze turniejem w pełni globalnym, rywalizowano jedynie w 9 dyscyplinach, wśród których był tylko jeden sport walki, będący nawiązaniem do czasów antycznych, czyli zapasy. Co ciekawe, cztery lata później zapasy wypadły z programu igrzysk, by powrócić w amerykańskim Saint Louis w roku 1904 i pozostać już na dobre.

ROZPISKA GALI DUBOIS vs JOYCE

Dwóch niepokonanych i świetnie zapowiadających się zawodników wagi ciężkiej, a przed nimi ciekawa rozpiska. Już 28 listopada gala Franka Warrena z walką wieczoru Daniel Dubois (15-0, 14 KO) kontra Joe Joyce (11-0, 10 KO).