WILDER DO FURY'EGO: DOTRZYMAJ SŁOWA I DAJ MI SZANSĘ JAK JA CI DAŁEM

Redakcja, Twitter

2020-11-12

Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO) zwrócił się za pomocą mediów społecznościowych do Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO), od którego domaga się dopełnienia trylogii.

Po serii absurdalnych oskarżeń tym razem "Brązowy Bombardier" zachował więcej klasy. Po prostu oczekuje wypełnienia pierwotnych ustaleń i stoczenia trzeciej walki z "Królem Cyganów". Anglik jednak 5 grudnia ma wyjść do starcia z Agitem Kabayelem (20-0, 13 KO) w pierwszej obronie pasa WBC królewskiej kategorii.

"Nie musisz się o mnie martwić, u mnie wszystko w porządku. Od ciebie oczekuję jedynie honoru i dotrzymania umowy, czyli walki. Dałem ci dwie szanse, chociaż nie musiałem, i odmieniłem twoje życie. Nadeszła pora, żebyś teraz był mężczyzną dotrzymującym swojego słowa i dał mi szansę, na co wcześniej się zgodziłeś" - napisał Wilder.

TYSON FURY: WILDER JEST DLA MNIE SKOŃCZONY, NIE DOSTANIE SZANSY >>>

Przypomnijmy, że w pierwszym starciu, w grudniu 2018, sędziowie orzekli remis. Pomimo dwóch nokdaunów zdecydowana większość ekspertów widziała wtedy przewagę Anglika. W rewanżu nie było już żadnych wątpliwości. W lutym tego roku Fury całkowicie zdominował Wildera, zwyciężając przez TKO w siódmej rundzie.