MOCNY TRANSFER: ANDRZEJ PASTUSZEK (VLOG RSC) NA BOKSER.ORG

Trwa ofensywa BOKSER.ORG na wszystkich frontach. Jednym z nich jest coraz bardziej popularny dział Premium, który spotkał się z pozytywnymi reakcjami z Waszej strony. Dziś mamy przyjemność ogłosić mocny transfer - współpracownikiem Bokser.org i publicystą działu Premium został Andrzej Pastuszek, twórca vloga RSC, jeden z najciekawszych w Polsce ludzi mówiących i piszących o boksie. 

Andrzej Pastuszek trenował boks w czasach juniorskich, a od wielu lat jest pasjonatem pięściarstwa, lubującym się zwłaszcza w aspekcie technicznym. Przez 10 lat obserwował z bliska rozwój brytyjskiego boksu, mając okazję podpatrywać pracę tamtejszych trenerów. Na żywo miał okazję oglądać dziesiątki większych i mniejszych gal na Wyspach i nie tylko. Przez niemal dekadę dzielił się swoimi wrażeniami z czytelnikami portalu Boxing.pl, a od ponad roku tworzy Videoblog RSC, który uchodzi za jedną z najmocniejszych merytorycznie pozycji o boksie na polskim Youtube. 

RSC gromadzi grono najbardziej hardcore'owych kibiców pięściarstwa, którzy dyskutują i komentują walki oraz inne zagadnienia poruszane we vlogach. Wnikliwe analizy, trafne prognozy walk i doskonała znajomość bokserskich technik sprawiają, że program jest punktem obowiązkowym dla każdego miłośnika "błogiej nauki". Redagujący vloga od kilku miesięcy mieszka w Polsce, pojawia lub pojawiał się m.in. w audycjach radia Weszło FM, na łamach TVP Sport i Sportowych Faktów. 

PREMIERA RSC NA BOKSER.ORG JUTRO WIECZOREM, BĄDŹCIE GOTOWI NA MOCNE UDERZENIE

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 12-11-2020 20:33:34 
Z przyjemnością znowu posłucham fachowych opinii Andrzeja. A może będzie okazja do wymiany poglądów, jak za starych czasów. Brawa dla redakcji Bokser.orga!
 Autor komentarza: clyde22
Data: 13-11-2020 08:30:49 
Fantastyczna wiadomość. Kto jeszcze nie zna, to szczerze polecam oglądanie vloga. Na polskim YouTube najlepsze analizy walk.
 Autor komentarza: tapir
Data: 14-11-2020 00:05:31 
Nie znałem, ale będę śledził. Ciekawa analiza walki Crawford vs Brook.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.