MOCNY TRANSFER: ANDRZEJ PASTUSZEK (VLOG RSC) NA BOKSER.ORG

Redakcja, Informacja własna

2020-11-12

Trwa ofensywa BOKSER.ORG na wszystkich frontach. Jednym z nich jest coraz bardziej popularny dział Premium, który spotkał się z pozytywnymi reakcjami z Waszej strony. Dziś mamy przyjemność ogłosić mocny transfer - współpracownikiem Bokser.org i publicystą działu Premium został Andrzej Pastuszek, twórca vloga RSC, jeden z najciekawszych w Polsce ludzi mówiących i piszących o boksie. 

Andrzej Pastuszek trenował boks w czasach juniorskich, a od wielu lat jest pasjonatem pięściarstwa, lubującym się zwłaszcza w aspekcie technicznym. Przez 10 lat obserwował z bliska rozwój brytyjskiego boksu, mając okazję podpatrywać pracę tamtejszych trenerów. Na żywo miał okazję oglądać dziesiątki większych i mniejszych gal na Wyspach i nie tylko. Przez niemal dekadę dzielił się swoimi wrażeniami z czytelnikami portalu Boxing.pl, a od ponad roku tworzy Videoblog RSC, który uchodzi za jedną z najmocniejszych merytorycznie pozycji o boksie na polskim Youtube. 

RSC gromadzi grono najbardziej hardcore'owych kibiców pięściarstwa, którzy dyskutują i komentują walki oraz inne zagadnienia poruszane we vlogach. Wnikliwe analizy, trafne prognozy walk i doskonała znajomość bokserskich technik sprawiają, że program jest punktem obowiązkowym dla każdego miłośnika "błogiej nauki". Redagujący vloga od kilku miesięcy mieszka w Polsce, pojawia lub pojawiał się m.in. w audycjach radia Weszło FM, na łamach TVP Sport i Sportowych Faktów. 

PREMIERA RSC NA BOKSER.ORG JUTRO WIECZOREM, BĄDŹCIE GOTOWI NA MOCNE UDERZENIE