Archiwum wiadomości z dnia: 2020-02-16

 


WIDEO: POKAZ BOKSU CALEBA PLANTA W ZWYCIĘSTWIE NAD FEIGENBUTZEM

Wczorajsza walka wieczoru gali w Nashville była pokazem mistrzowskiego boksu w wykonaniu czempiona IBF wagi super średniej, Caleba Planta (20-0, 12 KO), który odprawił przed czasem obowiązkowego pretendenta, Niemca Vincenta Feigenbutza (31-3, 28 KO). Szybkość, precyzja i technika ponad surową siłą: Feigenbutz nie miał żadnych argumentów, by przeciwstawić się Amerykaninowi. Oto skrót tej deklasacji.PLANT ZDEKLASOWAŁ I ROZBIŁ FEIGENBUTZA W NASHVILLE

Na gali z serii FOX PBC Fight Night w Nashville mistrz świata IBF wagi super średniej Caleb Plant (20-0, 12 KO) odprawił przed czasem obowiązkowego pretendenta - Niemca Vincenta Feigenbutza (31-3, 28 KO). Amerykanin górował w każdym aspekcie bokserskiego rzemiosła i wykończył robotę w dziesiątej rundzie.


WIDEO: NIESAMOWITE ZAKOŃCZENIE WALKI RAMOS vs PERRELLA

Rywalizujący w wadze półśredniej Abel Ramos (26-3-2, 20 KO) odniósł na gali w Nashville niesamowite, dramatyczne i kontrowersyjne zwycięstwo w walce z Bryantem Perrellą (17-3, 14 KO). Przegrywał na kartach wszystkich sędziów, gdy tuż przed końcem ostatniej, dziesiątej rundy dwukrotnie rzucił rywala na deski. Sędzia Jack Reiss popatrzył, jak Perrella wstaje i chwieje się na nogach, po czym przerwał walkę na sekundę przed ostatnim gongiem!


MIKE TYSON: NIE WIEM, CZY POKONAŁBYM DEONTAYA WILDERA

Podczas wywiadu dla stacji BT Sport, Mike'owi Tysonowi przypomniano zeszłoroczne słowa mistrza świata WBC Deontaya Wildera (42-0-1, 41 KO), kończącego dziś obóz przygotowawczy przed sobotnią, rewanżową walką z Tysonem Furym. Wilder stwierdził, że rozgromiłby Tysona w ringu, na co dawny czempion odpowiedział w wyważony sposób.