WIDEO: POKAZ BOKSU CALEBA PLANTA W ZWYCIĘSTWIE NAD FEIGENBUTZEM

Wczorajsza walka wieczoru gali w Nashville była pokazem mistrzowskiego boksu w wykonaniu czempiona IBF wagi super średniej, Caleba Planta (20-0, 12 KO), który odprawił przed czasem obowiązkowego pretendenta, Niemca Vincenta Feigenbutza (31-3, 28 KO). Szybkość, precyzja i technika ponad surową siłą: Feigenbutz nie miał żadnych argumentów, by przeciwstawić się Amerykaninowi. Oto skrót tej deklasacji.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gerlach
Data: 16-02-2020 09:51:08 
Wygladalo to bardzo jednostronnie w skrocie. Jednak Feigenbutz za bardzo poszedl w swojej karierze w sile i to go gubi w co trudniejszych walkach.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 17-02-2020 13:13:38 
Benavidez to inna polka i na podstawie statycznego Niemca nie ma co wróżyć zwycięstwa nad Davidem który ma od Vincenta dużo lepsze warunki, jest silniejszy, szybszy, młodszymi jest sporo lepszym pięściarzem. Moim zdaniem Plantvjest zbyt słaby by pokonać Beniavideza ale to tylko ich starcie odpowie. SS zrobiła się bardzo ciekawa waga no bo so tu przecież także pozostali mistrzowie jak Smith i śliski jak błona na węgorza rudy ale Cygan z Angli, jest tez Jacobs i robi się naprawdę ciekawie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.