WIDEO: NIESAMOWITE ZAKOŃCZENIE WALKI RAMOS vs PERRELLA

Rywalizujący w wadze półśredniej Abel Ramos (26-3-2, 20 KO) odniósł na gali w Nashville niesamowite, dramatyczne i kontrowersyjne zwycięstwo w walce z Bryantem Perrellą (17-3, 14 KO). Przegrywał na kartach wszystkich sędziów, gdy tuż przed końcem ostatniej, dziesiątej rundy dwukrotnie rzucił rywala na deski. Sędzia Jack Reiss popatrzył, jak Perrella wstaje i chwieje się na nogach, po czym przerwał walkę na sekundę przed ostatnim gongiem!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: HokusPokus
Data: 16-02-2020 10:01:22 
Przyznam że jak jestem wielkim zwolennikiem "przewrażliwienia" u sędziów to tu mam wątpliwości czy aby to było właściwe. Czy Perrelia faktycznie był az tak odcięty?
 Autor komentarza: Waluk
Data: 16-02-2020 10:05:10 
coz... sedzie po 10 sek poprosil zeby sie przeszedl a on idac sie zachwial. gdyby w tej sytuacji sedzi pozwolil na kontynuowanie walki to byloby to nielogiczne. nie przeszedl testu. co prawda do konca pozostalo jakies kilka sekund, ale coz zrobic
 Autor komentarza: Hugo
Data: 16-02-2020 10:09:53 
Perrella nie zareagował na słowa sędziego "come back" i to zadecydowało, że został uznany za nieświadomego, co się wokół niego dzieje. Moim zdaniem słuszna decyzja.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.