HEARN ZAPOWIADA POWRÓT JOSHUY DO MNIEJ WYRACHOWANEGO BOKSU

Do walki mistrza świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej, Anthony'ego Joshuy (23-1, 21 KO) z obowiązkowym pretendentem IBF Kubratem Pulewem (28-1, 14 KO) dojdzie prawdopodobnie w czerwcu. Promotor AJ'a, Eddie Hearn twierdzi, że czempion będzie w tym pojedynku boksował ofensywnie i podejmie większe ryzyko niż w rewanżu z Andym Ruizem Juniorem.

JOSHUA Z PULEWEM 13 LUB 20 CZERWCA >>>

- Z powodu porażki z Ruizem Joshua nie jest już uważany za nietykalnego zawodnika. Rywale myślą: widzieliśmy, jak przegrywa, więc trzeba trafić go w szczękę lub skroń i wszystko może się wydarzyć. To jednak łatwiej powiedzieć niż zrobić, choć w wadze ciężkiej niebezpieczeństwo zawsze istnieje - powiedział Hearn.

- Pulew ma za sobą regularne występy. Starzeje się, ale utrzymuje formę i nie robi przerw. Iwajło Gocew, jego wieloletni doradca, przyjaciel i współpromotor jest tak blisko ''Kobry'', że wierzy w wygraną. Wierzy, że nadszedł ich moment. Drugi współpromotor Pulewa, Bob Arum mówi wszystkim, że Bułgar znokautuje AJ'a. Ale pamiętajmy słynne słowa Aruma: ''wczoraj kłamałem, dzisiaj mówię prawdę''. Co nie zmienia faktu, iż Joshua vs Pulew to naprawdę dobra walka. Obaj są wielkimi chłopami, którzy potrafią potężnie uderzyć. Pulew ma duże doświadczenie i wysoki iloraz ringowej inteligencji - dodał Brytyjczyk.

- Joshua będzie chciał w tej walce zrobić wrażenie, wysłać jasny komunikat. Musiał boksować w inny sposób w rewanżu z Andym Ruizem Juniorem, bo tam nie było miejsca na błąd. Teraz ludzie znów chcą nokautów, na AJ'u spoczywa presja. Dwaj wielcy faceci będą wymieniać uderzenia - podsumował temat szef grupy Matchroom.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: NATHAN
Data: 16-02-2020 13:33:58 
Jacy dwaj wielcy faceci będą wymieniać uderzenia...
Przecież to będzie egzekucja na Pulevie.
Zdziwię się, jeśli wytrwa dłużej niż z Kliczką.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 16-02-2020 13:38:15 
Trochę z tym potężnym uderzeniem Bułgara to Eddie odleciał ale cóż- promocja.
Faktem jest natomiast że Kubrat z całym szacunkiem do jego klasy sportowej którą od zawsze cenie wysoko jest idealnym przeciwnikiem na "mocniejszy powrót" zaakcentowany ładnym nokautem.
Pulev ma bardzo ostry i kapitalny lewy prosty, dobrą szczękę i technikę oraz niezłe rozmiary + siłę fizyczną natomiast brak mu nokautującego uderzenia i często szwankuje mu obrona.
Dodatkowo dużą część swojego boksu ostatnio poświęca na klincz co raczej przed AJ-em go nie uratuje.

Może być fajne kilka ostrych rund a AJ powinien wykorzystać okazje i Puleva spektakularnie rozbić.
Jeśli Joshua nie pokona Kobry przed czasem mocno nadszarpnie swoją reputację killera.
 Autor komentarza: WielkiBokser
Data: 16-02-2020 14:51:54 
zapowiadC moze pogode,dziwne ze jeszcze nie podpisuje kolejnej walki po pulvie
 Autor komentarza: Clevland
Data: 16-02-2020 15:08:01 
Wystarczy że Ruiz zrzuci do 110kg i wyzwie A.J do trzeciej walki, wszyscy zobaczą że A.J nie podejmie rękawicy...
 Autor komentarza: MLJ
Data: 16-02-2020 15:17:23 
To było do przewidzenia. Joshua nie jest Kliczką, jego nie interesuje przytulanie.
Niestety przy takim rywalu jak Ruiz jr. i biorąc pod uwagę to co zaszło ich w pierwszej walce, zachowawczy styl był nieunikniony. Joshua miał wygrać za wszelką cenę i ponownie zostać mistrzem. Ale było widać że mimo odgórnego zakazu kopania się z Ruizem próbował czasem się tłuc.

Pasy odzyskane, ciśnienie zeszło więc z Pulewem spodziewam się Joshuy agresywnego.
Inna postawa niż agresja Brytyjczyka na tle takiego rywala jak Bułgar, będzie dla mnie zaskoczeniem i..rozczarowaniem.
 Autor komentarza: rocky86
Data: 16-02-2020 15:49:17 
Pulev nie ma ciosu, w półdystansie się nie odnajduje, ręce ma dość wolne, więc AJ może sobie pozwolić na agresywny styl walki. To nie Ruiz, ktory w półdystansie strzela jak uzi kombinacjami po 6 ciosów. Pulev jest grozny tylko outside, moze sobie jabowac i bic prostymi, tam czuje się komfortowo.
Z takim zawodnikiem można iść do przodu i szukać półdystansu, czyli robić to co dla Joshua jest naturalne.
Moim zdaniem w tej walce AJ pokaże to co pokazywał wczesniej, czyli agresję, kombinacje i KO.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 16-02-2020 17:04:46 
AJ może się z Pulewem zabawić jak chce, dlatego powinien na niego rozsądnie ruszyć i przy pierwszej dobrej okazji skończyć.

Natomiast pytanie jest inne: czy Joshua jest psychicznie na to gotowy, czy jest zablokowany po pierwszej walce z Ruizem i boi się podjęcia wymiany?
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 16-02-2020 17:23:36 
Clevland

Głupoty wypisujesz. Ani Ruiz nie zrzuci do 110, ani Joshua nie odmówi mu trzeciej walki. A przede wszystkim w tym biznesie nie ma tak, że ktoś rzuca wyzwanie mistrzowi i ten je podejmuje, albo jest tchórzem. Ruiz na trzecią walkę musi sobie zasłużyć. Poza tym, mam wątpliwości, czy przy tyle niższej wadze, Ruiz byłby tak niebezpieczny...
 Autor komentarza: PawelToronto
Data: 16-02-2020 19:09:18 
Walka odbedzie sie na Wyspach, wiec ciekaw jestem czy Anthony powroci do dawnych gabarytow np. tych z walki z Kliczko.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 16-02-2020 19:40:28 
Eddie robi to samo co robił Haye przed walką Chisora ze Szpilkiem i żeby jakoś sprzedać walkę próbuje wmówić ludziom jaki to niebezpieczny jest oponent jego zawodnika. Każdy kto się interesuje boksem trochę więcej niż oglądanie HL'ów na YT wie jak się to skończy. Nikt nie wini AJ'a za dobór przeciwnika skoro i tak musiał z nim walczyć z ramienia IBF.
 Autor komentarza: Koshi
Data: 16-02-2020 20:06:03 
Kogo teraz obchodzi Joshua to jest w tym momencie postać drugoplanowa.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 16-02-2020 20:15:33 
Widzę powyżej ogólne nie docenianie Pulewa. Owszem, on raczej nie znokautuje Joshuy. Za to poza Kliczką Joshua nie miał rywala, który miałby większe szanse wygrać z nim na punkty. Bułgar jest jednym z najlepiej wyszkolonych technicznie bokserów w wadze ciężkiej i trzeba o tym pamiętać.
 Autor komentarza: Marduk
Data: 16-02-2020 23:01:28 
Z waciakami AJ nie musi walczyć w sposób wyrachowany.
 Autor komentarza: falken
Data: 17-02-2020 08:24:03 
Trochę nie czaję tej taktyki - sztab zrobił świetną robotę (a AJ zrealizował), odchudzając Joshuę przed rewanżem z grubym i kierując go na styl walki Kliczki. Z takimi gabarytami to idealny styl zachowawczy na długie trzymanie tytułu bez uszczerbku na zdrowiu (co pokazał Kliczko) - AJ jest do tego idealny, bo ma warunki i realizuje w 100% założenia planu, jest jak plastelina. A teraz, kiedy coś im wyszło, nagle gadka o mniej wyrachowanym boksie (czyli takim, jaki prezentował wcześniej). Do mniej wyrachowanego boksu potrzebna jest większa masa i agresywność - tej pierwszej aktualnie niema, tej drugiej nie miał specjalnie nigdy.
Albo to takie gadanie pod publikę, albo ktoś tam na głowę upadł. Albo zaplanowali spektakularny upadek AJ - odchudzą go, wmówią że jest świetny i może pokonać każdego i napuszczą na wchodzenie w wymiany z takimi gorylami jak Pulew...
 Autor komentarza: Waluk
Data: 17-02-2020 08:50:33 
a co ma mowic Hearn? przeciez nie powie, ze Aj bedzie latał jak bąk w okol ringu zeby tylko nikt ho nie trafil. takie cos sie nie sprzeda a aj juz wysatrczajaco stracil marketingowo
 Autor komentarza: MLJ
Data: 17-02-2020 09:04:09 
Jeśli na czymś stracił AJ, to na pewno nie marketingowo, ba chyba nawet zyskał.
Wystarczy popatrzeć ile "przytulił" za ostatnią walkę. To będzie ze dwa razy więcej niż łączne wypłaty Fury'ego i Wildera. Poza tym ma znów trzy pasy
 Autor komentarza: Jehu
Data: 17-02-2020 09:42:45 
Zarobił na swojej wcześniejszej sławie. Sęk w tym, czy ludzie, którzy pierwszy raz wydali kasę na boks i zobaczyli AJ przez 12 rund uciekającego przed małym grubaskiem, zrobią to raz jeszcze. Jakoś wątpię.
Falken, nie sądzę żeby ten styl był idealny dla AJ, nad Pulewem nie będzie miał takiej przewagi zasięgu ani szybkości. Za to nad wszystkimi, może poza Wilderem, ma ogromną przewagę siły.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 17-02-2020 10:29:26 
Joshua to nadal numer 1 a Bułgar został by znokautowany w 4 rundy ale walka potrwa trochę dłużej max do 8. Kto twierdzi inaczej jest zwykłym hipsterem że Antek się skończył.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 17-02-2020 11:31:33 
Autor komentarza: deeceWzp
Data: 17-02-2020 10:29:26

...Bułgar został by znokautowany w 4 rundy ale walka potrwa trochę dłużej max do 8

Ale, że co? Że Joshua poholuje go sobie, by walka potrwała dłużej, jak u Kliczko? Nie sądzę, jeśli będzie mógł znokautować go szybko, to znokautuje go szybko.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 17-02-2020 11:59:14 
Ramirez82

Ja sądzę że nie zrobi tego.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.