Archiwum wiadomości z dnia: 2020-02-15

 


FEIGENBUTZ I PLANT W LIMICIE

Pogromca Polaków - Vincent Feigenbutz (31-2, 28 KO) i broniący tytułu mistrza świata federacji IBF Caleb Plant (19-0, 11 KO) bez problemu osiągnęli wymagany limit kategorii super średniej wynoszący 168 funtów, czyli 76,2 kilograma.WIDEO: SZYBKA 'CZASÓWKA' MICHAŁA OLASIA

Jakiś czas temu transmitowaliśmy na żywo galę z Nowego Sącza, ale nie wszyscy mieliście okazję zobaczyć tamte walki. Dlatego prezentujemy Wam teraz krótką potyczkę Michała Olasia (9-0, 8 KO) z debiutującym na zawodowym ringu, bardzo przeciętnym Wojciechem Rojem. Walka nie trwała nawet minuty.


KAPITALNA, BŁYSKAWICZNA ROBOTA RYANA GARCII

Ryan Garcia (20-0, 17 KO) pod okiem Eddy'ego Reynoso sieje spustoszenie. Wczoraj znokautował na gali w Anaheim naprawdę niezłego - pamiętanego m.in. z twardych walk z Gervontą Davisem i Tevinem Farmerem - Nikaraguańczyka Francisco Fonsecę (25-3-2, 19 KO) już w pierwszej rundzie.


STALOWA WOLA BOXING SHOW: GORGOŃ ZWYCIĘŻA W WALCE WIECZORU

Na gali Stalowa Wola Boxing Show, dedykowanej pamięci Lucjana Treli, rywalizujący w wadze super średniej Przemysław Gorgoń (10-6-1, 5 KO) pokonał na punkty w walce wieczoru Gruzina Malkaza Sujaszwiliego (12-11, 10 KO). Pojedynek był do pewnego momentu bardzo wyrównany, ale jego druga połowa należała do lepiej niż zwykle przygotowanego kondycyjnie Polaka.


TRENER WILDERA: HELENIUS MOŻE POKONAĆ KOWNACKIEGO

Trener mistrza świata WBC wagi ciężkiej Deontaya Wildera, Jay Deas znalazł chwilę, by przed rewanżem swojego podopiecznego z Tysonem Furym ocenić szanse Adama Kownackiego (20-0, 15 KO) w walce z Robertem Heleniusem (29-3, 18 KO), która czeka nas 7 marca na Brooklynie. Na tej samej gali zobaczymy także inny ciekawy pojedynek w królewskiej dywizji - walkę Gerald Washington vs Charles Martin. Ją również poddał Deas krótkiej analizie.


RYAN GARCIA: TO JA ZASŁUGUJĘ NA MIANO CZEMPIONA

Wczorajszy występ Ryana Garcii (20-0, 17 KO) w walce wieczoru gali w Anaheim narobił sporego szumu. 21-letni prospekt znokautował twardego Nikaraguańczyka Francisco Fonsecę (25-3-2, 19 KO) już w pierwszej rundzie, wdał się tuż po zwycięstwie w wymianę zdań z mistrzem WBC wagi lekkiej Devinem Haneyem, a gdy znalazł się w szatni, nadal buzował pewnością siebie i przedstawił swój plan na najbliższe cztery walki.