JORGE LINARES ZNOKAUTOWAŁ MORALESA - W LIPCU WALKA Z GARCIĄ?

Były mistrz świata trzech kategorii wagowych, Jorge Linares (47-5, 29 KO) znokautował wczoraj na gali w Anaheim Carlosa Moralesa (19-5-4, 8 KO) i znalazł się na dobrej drodze do starcia z Ryanem Garcią (20-0, 17 KO).

Morales sprawił Garcii w 2018 roku sporo kłopotów, ale w walce z Linaresem nie miał nic do powiedzenia, choć już w pierwszej rundzie na twarzy Wenezuelczyka pojawiło się rozcięcie po przypadkowym zderzeniu głowami. Linares zachował spokój i zabrał się do pracy. Trafiał swoim firmowym lewym prostym i mocnymi ciosami z prawej ręki.

W trzeciej rundzie mocny prawy na głowę rzucił Moralesa na deski. Zdołał on dotrwać do końca rundy, ale w czwartym starciu było już po wszystkim. Kombinacja lewego na dół i prawego na górę efektownie zakończyła pojedynek - Morales padł i sędzia natychmiast przerwał rywalizację. Niedługo potem Ryan Garcia błyskawicznie zdemolował Francisco Fonsecę w walce wieczoru i ogłoszono wstępny termin konfrontacj Garcia vs Linares - lipiec w hali Staples Center (Los Angeles).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 15-02-2020 13:22:50 
Lubię klasycznego boksera Linaresa ale Garcia to młody żywioł i będzie ciężko. Obstawiam ze jeśli Jorge wytrzyma pierwsze cztery rundy to jego wszechstronność zacznie przeważać. Problemem będą jednak te pierwsze rundy choć bokser z Venezueli może tez nokautować jednym ciosem. Walka wyrównana, myśle ze 55:45 dla Amerykanina ale blisko.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.