JORGE LINARES ZNOKAUTOWAŁ MORALESA - W LIPCU WALKA Z GARCIĄ?

Redakcja, Informacja własna

2020-02-15

Były mistrz świata trzech kategorii wagowych, Jorge Linares (47-5, 29 KO) znokautował wczoraj na gali w Anaheim Carlosa Moralesa (19-5-4, 8 KO) i znalazł się na dobrej drodze do starcia z Ryanem Garcią (20-0, 17 KO).

Morales sprawił Garcii w 2018 roku sporo kłopotów, ale w walce z Linaresem nie miał nic do powiedzenia, choć już w pierwszej rundzie na twarzy Wenezuelczyka pojawiło się rozcięcie po przypadkowym zderzeniu głowami. Linares zachował spokój i zabrał się do pracy. Trafiał swoim firmowym lewym prostym i mocnymi ciosami z prawej ręki.

W trzeciej rundzie mocny prawy na głowę rzucił Moralesa na deski. Zdołał on dotrwać do końca rundy, ale w czwartym starciu było już po wszystkim. Kombinacja lewego na dół i prawego na górę efektownie zakończyła pojedynek - Morales padł i sędzia natychmiast przerwał rywalizację. Niedługo potem Ryan Garcia błyskawicznie zdemolował Francisco Fonsecę w walce wieczoru i ogłoszono wstępny termin konfrontacj Garcia vs Linares - lipiec w hali Staples Center (Los Angeles).