Archiwum wiadomości z dnia: 2019-10-09

 

SIERGIEJ KOWALIOW 25 LISTOPADA STANIE PRZED SĄDEM

Dwa tygodnie po walce z Saulem Alvarezem (52-1-2, 35 KO) w Las Vegas, 25 listopada aktualny mistrz świata WBO wagi półciężkiej, Siergiej Kowaliow (34-3-1, 29 KO) stanie przed Sądem Najwyższym hrabstwa San Bernardino. Rosjanin jest oskarżony o napaść na kobietę, został w związku z tym aresztowany w czerwcu tego roku. Areszt opuścił po wpłaceniu 50 tysięcy dolarów kaucji.


JOSE SULAIMAN WCIĄŻ PRZECIWNY UDZIAŁOWI ZAWODOWCÓW W IGRZYSKACH

Prezydent federacji WBC Mauricio Sulaiman wciąż protestuje przeciwko udziałowi zawodowych bokserów w igrzyskach olimpijskich, który jest obecnie dozwolony. Za Sulaimanem stanęło kilka bardzo znanych nazwisk i choć wielu obserwatorów nie wierzy w czyste intencje Meksykanina, jego słowa mogą mieć swoją wagę, gdyż chce on wprowadzić kary dla nieposłusznych.CHISORA: TYSON FURY LIDEREM RANKINGU P4P

Dereck Chisora (31-9, 22 KO) dwukrotnie na własnej skórze przekonał się o klasie Tysona Fury'ego (29-0-1, 20 KO). Uważa go nie tylko za najlepszego obecnie zawodnika wagi ciężkiej, ale również lidera rankingu P4P, czyli najlepszego pięściarza bez podziału na kategorie.


MISTRZ UFC CEJUDO PONOWNIE RZUCA WYZWANIE ŁOMACZENCE

Mistrz UFC w dwóch kategoriach wagowych naraz (muszej i koguciej), Henry Cejudo (MMA 15-2, 7 KO) po raz kolejny rzucił wyzwanie najlepszemu według wielu bokserowi na świecie - mistrzowi WBA, WBC i WBO wagi lekkiej Wasylowi Łomaczence (14-1, 10 KO). Obaj są złotymi medalistami igrzysk olimpijskich i od ponad dekady reprezentują najwyższy poziom. Pytanie tylko, czy ich ewentualna walka ma sens. Cejudo chciałby konfrontacji na gołe pięści.