CALLUM SMITH O WALKACH Z SAUNDERSEM I BENAVIDEZEM

Mistrz świata WBA wagi super średniej, Callum Smith (26-0, 19 KO) zmierzy się z Johnem Ryderem (28-4, 16 KO) 23 listopada w Liverpoolu, ale wciąż więcej mówi o walkach unifikacyjnych z mistrzem WBO Billym Joe Saundersem (28-0, 13 KO) i czempionem WBC Davidem Benavidezem (22-0, 19 KO).

CALLUM SMITH: SERWIS SPECJALNY >>>

- To, że Billy Joe Saunders jest promowany przez tą samą grupę, co ja, czyli przez Matchroom, czyni walkę między nami stosunkowo łatwą do zorganizowania. Jeżeli obaj wygramy nasze pojedynki w tym roku, to myślę, że nasza walka w kwietniu lub maju byłaby czymś wspaniałym dla boksu. Wciąż mam wrażenie, że Billy Joe jest zawodnikiem wagi średniej, ale posiada tytuł w mojej kategorii, więc nasze starcie wiele znaczy - powiedział Smith.

- Jeśli chodzi o Davida Benavideza, to widzę wiele błędów, jakie popełnia, zwłaszcza podczas swoich ataków. Jeżeli ma się dobry timing, można złapać Amerykanina mocnym ciosem, bo on się bardzo odsłania, daje wiele okazji do kontry swoim przeciwnikom - dodał popularny ''Mundo''.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 09-10-2019 21:46:23 
Jak Smith zbije Saundersa, to będzie chyba jego największa wygrana w karierze.
 Autor komentarza: CassiusClay93
Data: 10-10-2019 08:41:04 
Saunders w formie z Lemienux-a powinien sobie poradzić ze Smithem to taka mniejsza wersja Tysona Furego bez pojedynczej nokautującej bomby ale bardzo dobrą pracą nóg i topowym warsztatem technicznym.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.