Archiwum wiadomości z dnia: 2019-09-10

 

TEAM PARKERA ZGADZA SIĘ Z CHISORĄ PO JEGO WCZORAJSZYM WYBUCHU

Nieprzewidywalny Dereck Chisora (31-9, 22 KO) 26 października zmierzy się w Londynie z Josephem Parkerem (26-2, 20 KO) na gali, której walką wieczoru jest finałowe starcie turnieju WBSS wagi junior średniej - Regis Prograis vs Josh Taylor. Hitem dnia wczorajszego był brutalny atak Chisory na organizatorów gali, Brytyjczyk był wściekły, że nie zajmuje w karcie walk głównego miejsca. Z Chisorą zgodził się dziś team Parkera.TROUT: MOGĘ ZDROWO ZROBIĆ LIMIT PÓŁŚREDNIEJ

Austin Trout (31-5-1, 17 KO) w wieku 33 lat i po wielu trudnych walkach postanowił zejść z wagą w dół, do dywizji półśredniej. W ostatnich dwóch latach "No Doubt" mierzył się z Jarrettem Hurdem, Jermellem Charlo czy Terrellem Gaushą, nie wygrywając żadnej z tych walk. Jak Amerykanin tłumaczy swoją decyzję?KOLEJNA WALKA MICHAŁA CIEŚLAKA 15 LISTOPADA

Jak poinformował szef Babilon Promotion Tomasz Babiloński, 15 listopada kolejny pojedynek stoczy jeden z najlepszych polskich zawodowców - coraz wyżej notowany w rankingach wagi cruiser Michał Cieślak (19-0, 13 KO). Szczegóły występu widowiskowo i skutecznie boksującego radomianina nie są jeszcze znane.KAMIL SZEREMETA vs MATTEO SIGNANI 11 PAŹDZIERNIKA W TRYDENCIE?

Mistrz Europy (EBU) w wadze średniej, Kamil Szeremeta (20-0, 4 KO) stanie prawdopodobnie do kolejnej obrony tytułu 11 października we włoskim Trydencie. Rywalem Polaka ma być 40-letni Włoch Matteo Signani (28-5-3, 10 KO). Strona polska nie potwierdziła jeszcze tej informacji, ale Polak pojawił się już na oficjalnym plakacie gali oraz w materiałach prasowych.


ROB McCRACKEN O GŁOSACH KRYTYKI I SWOICH RELACJACH Z JOSHUĄ

Trener byłego mistrza świata wagi ciężkiej Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO), Rob McCracken zachowuje spokój przed drugą walką AJ'a z jego pogromcą, świeżo upieczonym mistrzem świata IBF, WBA i WBO Andym Ruizem Juniorem (33-1, 22 KO), która odbędzie się 7 grudnia w Arabii Saudyjskiej. Według McCrackena głosy o potrzebie walk na przetarcie i zmianie trenera nie mają większego znaczenia.
ZNAMY RYWALA ZNAKOMITEGO JOE WARDA W JEGO ZAWODOWYM DEBIUCIE

Jak informowaliśmy Was niedawno, jeden z najciekawszych zawodników boksu olimpijskiego ostatnich lat, dwukrotny wicemistrz świata, trzykrotny mistrz Europy, mistrz świata młodzieżowców i juniorów - Joseph Ward - zadebiutuje jako zawodowiec 5 października w nowojorskiej Madison Square Garden, na gali Gołowkin vs Derewianczenko. W tym tygodniu poznaliśmy rywala 25-letniego Irlandczyka.