TROUT: MOGĘ ZDROWO ZROBIĆ LIMIT PÓŁŚREDNIEJ

Austin Trout (31-5-1, 17 KO) w wieku 33 lat i po wielu trudnych walkach postanowił zejść z wagą w dół, do dywizji półśredniej. W ostatnich dwóch latach "No Doubt" mierzył się z Jarrettem Hurdem, Jermellem Charlo czy Terrellem Gaushą, nie wygrywając żadnej z tych walk. Jak Amerykanin tłumaczy swoją decyzję?

- Mogę zdrowo zbić odpowiednią ilość tłuszczu i wody, by zrobić limit 147 funtów. Trzymam rękę na pulsie w tym kontekście, monitoruję swój organizm - powiedział Trout.

- W półśredniej jest dla mnie wielu gości. Errol Spence jest tak duży jak ja, jeśli nie większy. Widziałem go na żywo, porównałem jego budowę do swojej. Walka z Gaushą była fatalna w moim wykonaniu. Nie miałem szybkości, timingu, pracy nóg. Dopiero w drugiej połowie walki otrząsnąłem się i zrzuciłem z siebie rdzę - dodał "No Doubt".

- Chcę ponownie zostać mistrzem świata. Chcę zostać zapamiętany jako człowiek, który został mistrzem, obronił mistrzostwo i ponownie został mistrzem - zakończył Amerykanin, który celuje w walki z Dannym Garcią oraz zwycięzcą potyczki Shawna Portera (30-2-1, 17 KO) z Errolem Spencem (25-0, 21 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: marcinm
Data: 10-09-2019 13:53:22 
jeżeli uda mu się zdrowo zbijać to może być ciekawy zawodnik, z jego gabarytami i umiejetnościami będzie w topie. W żadnej ze swoich walk w wyższym limicie nie dał plamy, a walczy z czołówką od lat.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.