JARRELL MILLER NEGOCJUJE Z ARUMEM - NA HORYZONCIE WALKA Z FURYM

Bob Arum podejmuje właściwe kroki, by nie powtórzyła się sytuacja Terence'a Crawforda i stara się zabezpieczyć odpowiednich rywali dla Tysona Fury'ego (28-0-1, 20 KO).

Szef grupy Top Rank podpisał już kontrakty z Bryantem Jenningsem (24-4, 14 KO), Kubratem Pulewem (27-1, 14 KO), a teraz prowadzi zaawansowane rozmowy z Jarrellem Millerem (23-0-1, 20 KO).

Amerykanin, który ma na rozkładzie wygrane przed czasem z Mariuszem Wachem (TKO 9) oraz Tomkiem Adamkiem (KO 2), w czerwcu miał spotkać się z Anthonym Joshuą w walce o trzy pasy wagi ciężkiej, jednak wpadka dopingowa pozbawiła go mistrzowskiej szansy oraz wypłaty sięgającej sześciu milionów dolarów. I choć "Big Baby" wpadł na aż trzech zakazanych środkach - endurobolu, hormonie wzrostu oraz EPO, został ukarany absurdalnie niską karą sześciu miesięcy. W październiku będzie więc wolny. I od jakiegoś czasu prowadzi negocjacje z Arumem. Co ciekawe promujący dotąd Millera Dmitry Salita przebywa właśnie w Las Vegas, gdzie w sobotę jego zawodnik - Otto Wallin (20-0, 13 KO), spotka się... właśnie z Furym. Salita zrobił z Arumem interes przy okazji sobotniej walki, a teraz panowie rozmawiają w sprawie współpromocji Millera w niedalekiej przyszłości.

Jeśli wszystkie strony dojdą do porozumienia, pogromca Polaków powróci jeszcze jesienią. A w przyszłym roku może stanąć naprzeciw "Króla Cyganów". Fury po spodziewanym zwycięstwie nad Wallinem ma 22 lutego podejść do rewanżu z Deontayem Wilderem (41-0-1, 40 KO) w starciu o pas WBC królewskiej kategorii.

PLAN FURY'EGO NA 4 WALKI: WALLIN, WILDER, ZNÓW WILDER I UNIFIKACJA >>>

Miller po raz ostatni wystąpi w połowie listopada ubiegłego roku. Znokautował wtedy w czwartej rundzie Bogdana Dinu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: marcinm
Data: 10-09-2019 23:31:47 
ciekawe z kim zawalczy i jak bedzie sie prezentowal.. trzeba czekac, pod koniec pierwszej polowy 2020 mogliby zrobic taka walke
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 10-09-2019 23:54:08 
Ten spaślak bez wspomagania zasapie się i padnie do 6 rundy z wycieńczenia. Z taka wagą bez EPO to prędzej zawału dostanie niż wytrzyma 12 rund
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 11-09-2019 08:31:13 
@MrAdam

Podobne opinie były o Ruizie przed walką z AJ :)
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 11-09-2019 08:32:16 
Oczywiście opinie hejterków, żeby pokazacać jak ch**owego rywala ma AJ...
 Autor komentarza: falken
Data: 11-09-2019 09:06:58 
jako że to nie forum onetu, ani budka z piwem, to czy ktoś może się sensownie wypowiedzieć, jak to możliwe, że zawodnik wpada aż na 3 zabronionych środkach? czy to znaczy, że ma w sztabie suplementacyjnego cymbała, który nie ogarnia, z jakim wyprzedzeniem trzeba wyłączyć zakazany środek, czy może aktualnie mają lepsze testy i wykrywają coś branego dużo wcześniej? a może zwyczajnie ładowali wszystkiego ile wlezie jak zwykle, tylko ziomek odpowiedzialny za przekupienie kogoś z komisji dał ciała i wszystko wyszło na testach? bo zważając na to, jaka kasa była na blacie, to raczej nie zrobili tego celowo... A gdyby ich sztab AJa podkupił (z obawy o przegraną), to by się mógł Miller spektakularnie podłożyć, a nie szargać imię koksem. Ktoś, coś? Bo to dla mnie jest temat nie do ogarnięcia na poziomie zawodowym przy walkach o mistrzostwo.
 Autor komentarza: leon84
Data: 11-09-2019 16:14:51 
@falken
A wydaje ci się,że Miller wcześniej nie koksował???Wcześniej nie był łapany,to mogło mu się wydawać,że tym razem też się uda.Tylko w takiej walce,to ciężko,żeby nie być złapanym,a bez wspomagaczy byłby bez szans.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.