KOLEJNA WALKA MICHAŁA CIEŚLAKA 15 LISTOPADA

Jak poinformował szef Babilon Promotion Tomasz Babiloński, 15 listopada kolejny pojedynek stoczy jeden z najlepszych polskich zawodowców - coraz wyżej notowany w rankingach wagi cruiser Michał Cieślak (19-0, 13 KO). Szczegóły występu widowiskowo i skutecznie boksującego radomianina nie są jeszcze znane.

W czerwcu promotor proponował dla Cieślaka w internetowej sondzie czterech zawodników: Krzysztofa Włodarczyka (57-4-1, 39 KO), Thabiso Mchunu (20-5, 12 KO), Mike'a Pereza (24-3-1, 15 KO) i Kevina Lerenę (23-1, 10 KO). Tych propozycji lekceważyć nie należy, gdyż w podobny sposób Babiloński sugerował już walki Cieślaka z Olanrewaju Durodolą i Youri Kalengą, do których ostatecznie doszło.

Przypomnijmy, że swojej ostatniej walce, pod koniec maja w Pruszkowie Cieślak zdemolował w drugiej rundzie wspomnianego Olanrewaju Durodolę (29-7, 27 KO) i zdobył pas międzynarodowego mistrza Polski w wadze junior ciężkiej. Radomianin znajduje się obecnie na szóstym miejscu rankingu federacji WBC i na dziesiątym miejscu rankingu federacji WBO.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 10-09-2019 19:13:01 
No w końcu, mam nadzieję że się uda i Cieślak wyjdzie do ringu. Jak dla mnie, po za Głowackim tylko on ma szanse coś jeszcze ugrać.
Gdybym miał prawo głosu to wybrałbym dla niego Pereza, dużo by się od niego nauczył a walka byłaby na poziomie, o ile Perez jeszcze traktuje boks poważnie. Ostatnio zanotował dwie wygrane, ale już od roku jest nieaktywny. Diabłowi taka walka nie potrzebna a Mchunu pomimo że od prawie roku też stoi to i tak w Boxrecu jest wyżej od Cieślaka.
Panie Babilon poproszę Pereza.
 Autor komentarza: Marduk
Data: 10-09-2019 19:13:16 
Dla mnie obecnie Michał Cieślak jest największą nadzieją polskiego boksu.
 Autor komentarza: ckwilk
Data: 10-09-2019 19:40:05 
Diablo ma walczyć 30 listopada w Zakopanem(tak mówł Borek), Lerena walczy we wrześniu.
Mchunu i Perez ostatnie walki toczyli w 2018. Perez jest łatwym kąskiem, bo nie ma promotora ale Mchunu wrzucił na fb filmik z treningu- czyli obaj prawdopodobni.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 10-09-2019 20:29:39 
Jakiś miesiąc temu gdzieś, ale nie na forum, doczytałem, że ma to być rywal z czołówki cw i ma to byc jakis kozak. Diablo wiadomo, ze odpada, ale zostaje Mchunu i Perez i bardzo chcialbym zobaczyc taka walke z ktoryms z tym piesciarzy.. Wydaje mi sie, ze ciezszy do boksowania bedzie Mchunu, bo jest bardzo niewygodny, ale z Perezem moze dac fajniejsza dla oka walke.. Jakby nie bylo to fajny skalp w rekordzie Cieslaka.. Perez raczej dalby mu caly dystans.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.