TEAM PARKERA ZGADZA SIĘ Z CHISORĄ PO JEGO WCZORAJSZYM WYBUCHU

Redakcja, Sky Sports

2019-09-10

Nieprzewidywalny Dereck Chisora (31-9, 22 KO) 26 października zmierzy się w Londynie z Josephem Parkerem (26-2, 20 KO) na gali, której walką wieczoru jest finałowe starcie turnieju WBSS wagi junior średniej - Regis Prograis vs Josh Taylor. Hitem dnia wczorajszego był brutalny atak Chisory na organizatorów gali, Brytyjczyk był wściekły, że nie zajmuje w karcie walk głównego miejsca. Z Chisorą zgodził się dziś team Parkera.

SZALONY ATAK DERECKA CHISORY: PIEPRZYCIE MNIE BEZ WAZELINY! >>>

- Zgadzam się ze słowami Chisory. Walka Parkera z Chisorą jest większą atrakcją komercyjną niż walka Prograis vs Taylor. Pojedynek Szkota z Amerykaninem jest bardziej elitarny, w stawce są tytuły mistrzowskie, ale jeśli chodzi o zainteresowanie fanów, większym wydarzeniem jest starcie Parker vs Chisora - powiedział David Higgins, menadżer Parkera.

HAYE O WŚCIEKŁYM CHISORZE: DOBRZE, ŻE DZIŚ NIE BYŁO TU PARKERA >>>

- W sumie jednak nasz team nie przejmuje się tak bardzo całą tą sytuacją. Joseph nigdy nie miał wybujałego ego. Wie, jaką robotę ma wykonać. Jego zadaniem jest uderzanie Chisory po twarzy i uciszenie go - dodał Higgins, którego zawodnik będzie faworytem październikowej konfrontacji. Może ona być przepustką do walki o tytuł mistrza świata, sugerują to zarówno ludzie Parkera, jak i menadżer Chisory - jego dawny wróg David Haye.