Archiwum wiadomości z dnia: 2018-12-02

 

GWOZDYK ODEBRAŁ TYTUŁ STEVENSONOWI!

To chyba mimo wszystko drobna niespodzianka. W głównej atrakcji wieczoru gali w Quebecu Adonis Stevenson (29-2-1, 24 KO) po dziewięciu skutecznych obronach stracił mistrzowski pas organizacji WBC w wadze półciężkiej, przegrywając przed czasem w jedenastej rundzie z Aleksandrem Gwozdykiem (16-0, 13 KO).

'NIECH TEN FACET JUŻ LEPIEJ NIGDY NIE SĘDZIUJE' - KARTY PUNKTOWE

Alejandro Rochin - to ten 'ekspert' wytypował wygraną Deontaya Wildera (40-0-1, 39 KO) nad Tysonem Furym (27-0-1, 19 KO) aż czterema punktami. - Niech on już lepiej nigdy więcej nie sędziuje walk - wściekał się Paulie Malignaggi, niegdyś mistrz świata, obecnie analityk i komentator telewizyjny. Wilder dzięki dwóm nokdaunom uratował remis, a co za tym idzie utrzymał w posiadaniu pas federacji WBC wagi ciężkiej.FOTORELACJA: GWOZDYK POKONAŁ STEVENSONA

Z niepokojem czekamy na wieści z Kanady. Zdetronizowany mistrz WBC wagi półciężkiej - Adonis Stevenson (29-2-1, 24 KO), walczy o życie po porażce przed czasem z Aleksandrem Gwozdykiem (16-0, 13 KO). Na moment jednak powróćmy do ich porannego pojedynku za sprawą obszernej fotorelacji.