JARRETT HURD ZNOKAUTOWAŁ WELBORNA I OBRONIŁ PASY IBF/WBA

Podczas trwającej gali w Los Angeles Jarrett Hurd (23-0, 16 KO) znokautował Jasona Welborna (24-7, 7 KO) i obronił tytuł mistrza świata kategorii junior średniej federacji IBF i WBA.

W pierwszym etapie walki champion dał poszaleć pretendentowi i spokojnie zbierał jego ciosy na gardę, ale już od drugiej rundy zaczął go kontrolować lewym prostym, szukając mocnych haków na korpus. Anglik starał się zapychać mistrza do lin i tam w bliskim półdystansie zamęczać, lecz robił więcej wiatru niż realnie zagrażał Amerykaninowi. Nieoczekiwanie jednak na początku czwartej rundy przyparł Hurda do lin i kilka razy trafił przez rękawice. To był błąd...

To tylko rozwścieczyło Jarretta, który za moment przeszedł do kontrofensywy. Przebijał gardę swoimi sierpami, a walkę zakończył efektownym prawym hakiem na splot słoneczny. Nokaut.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: NISZCZYCIEL
Data: 02-12-2018 06:00:53 
dziwne Fury jako drugi zapowioadany
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 02-12-2018 07:03:52 
Hurd zarobil $1000000, to jakas bzdura, walczy nie dosc ze z no name to jeszcze z facetem ktory po prostu z walka nie ma wiele wspolnego, brak worli nie liczac groznych min choc te prezentowal glownie na pocczatku. Hurd kawal chlopa na ta wage I jego pojedynek z innymi mistrzami o unifikacje bylby ciekawy, pojedynek gdzie nie gorowalby tak wyraznie warunkami fizycznymi czy sila. Nie wiadomo co o Amerykaninie sadzic bo dzisiejszy rywal nie pozwolil na pojedynek ale jeden z blizniakow czy tez Munguia w przeciwnym narozniku i moze byc super ciekawie. Mysle tez ze to tutaj Sulecki powinien szczescia szukac na srednia, choc Maciek jest wysoki to jednak sila ciosu nie postraszy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.