Archiwum wiadomości z dnia: 2018-07-18

 'POWIETKIN TO NAJTRUDNIEJSZY TEST W KARIERZE JOSHUY'

- Wierzymy, że będzie to jak dotąd najtrudniejszy test w karierze Anthony'ego - mówił podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Londynie Eddie Hearn, promotor Anthony'ego Joshuy (21-0, 20 KO), reklamując jego potyczkę z Aleksandrem Powietkinem (34-1, 24 KO). Jeszcze wczoraj obaj panowie spotkali się oko w oko w Nowym Jorku, dziś stanęli naprzeciw siebie w stolicy Anglii, gdzie zresztą zmierzą się 22 września na stadionie Wembley.


JOSHUA O SPIĘCIU Z MILLEREM: BOKS TO NIE BALET

Anthony Joshua (21-0, 20 KO) pokazał swoje drugie oblicze podczas wtorkowej konfrontacji twarzą w twarz z Jarrellem Millerem (21-0-1, 18 KO). Reakcja spokojnego zazwyczaj Anglika niektórych zdziwiła, ale on sam podkreśla, że trudno być zaskoczonym, kiedy do tego typu sytuacji dochodzi w świecie boksu.PACQUIAO WYZYWA MAYWEATHERA DO REWANŻU

Manny Pacquiao (60-7-2, 39 KO), który w zeszłą niedzielę w świetnym stylu pokonał Lucasa Mathysse (39-5, 36 KO) nokautując go w 7. rundzie i zdobywając tym samym tytuł mistrza świata WBA, postanowił wyzwać do powrotu ze sportowej emerytury Floyda Mayweathera (50-0, 27 KO).FOTORELACJA: JOSHUA I POWIETKIN OKO W OKO

Anthony Joshua (21-0, 20 KO) ma przed sobą obowiązkową obronę tytułu mistrza świata wagi ciężkiej z Aleksandrem Powietkinem (34-1, 24 KO). Panowie skrzyżują rękawice 22 września na stadionie Wembley w Londynie, ale póki co spotkali się na konferencji prasowej w Nowym Jorku i po raz pierwszy z bliska popatrzyli sobie w oczy.

ARTUR SZPILKA SPOTKA SIĘ W CHICAGO Z POGROMCĄ MARIUSZA WACHA?

Artur Szpilka (21-3, 15 KO) niedawno obchodził 29. urodziny, nie jest więc może dojrzałym pięściarzem jak na standardy wagi ciężkiej, ale czas ucieka. Nie ma więc po co toczyć łatwych walk. Z takiego założenia Artur zawsze wychodził. I jeśli potwierdzą się informacje napływające zza oceanu, pięściarza z Wieliczki czeka już wkrótce bardzo trudna przeprawa.