JOSHUA O SPIĘCIU Z MILLEREM: BOKS TO NIE BALET

Anthony Joshua (21-0, 20 KO) pokazał swoje drugie oblicze podczas wtorkowej konfrontacji twarzą w twarz z Jarrellem Millerem (21-0-1, 18 KO). Reakcja spokojnego zazwyczaj Anglika niektórych zdziwiła, ale on sam podkreśla, że trudno być zaskoczonym, kiedy do tego typu sytuacji dochodzi w świecie boksu.

WIDEO: JOSHUA OMAL NIE POBIŁ SIĘ Z JARRELLEM MILLEREM >>>

- Miller przyszedł spóźniony, ustawił się za mną na scenie i zaczął pyskować. To jest boks. Wiecie, czego się spodziewać. To nie szachy czy balet, tylko boks. W grę wchodzi tutaj ego zawodników. Stawka jest wysoka. Rozumiem więc jego punkt widzenia, ale on powinien zrozumieć też mój. Jak pyskuje, to niech się spodziewa, że mu odpyskuję - powiedział mistrz WBA, WBO, IBF i IBO w wadze ciężkiej.

- Dzisiaj jesteśmy bokserami, ale kiedyś nimi nie będziemy. Nic nie trwa wiecznie. Musisz okazywać szacunek, kiedy wspinasz się na szczyt, bo jak będziesz z niego schodzić, to będziesz potrzebować pomocy ludzi. Cała ta sytuacja mi nie przeszkadza, ponieważ dobrze znam ten proces. Ale ludzie tacy jak Miller muszą nabrać pokory, nie mogą dawać się porwać chwili, bo nic nie trwa wiecznie - dodał.

Spięcie z Millerem sprawiło, że na dalszy plan zeszła na chwilę konfrontacja Joshuy z Aleksandrem Powietkinem (34-1, 24 KO), który będzie rywalem mistrza świata 22 września na stadionie Wembley w Londynie.

- Powietkin ma zaplecze olimpijskie, jest osobą pełną szacunku. Uścisnąłem mu dłoń, chciałem w ten sposób przeprosić za to, co działo się po mojej prawej stronie. Obaj mamy szacunek do siebie nawzajem - stwierdził Joshua.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Piesel
Data: 18-07-2018 11:31:29 
Gruby kickbokser w koszulce Slim fit, nie może doprosić się kasowej walki na skróty
 Autor komentarza: Lolitka
Data: 18-07-2018 12:34:15 
Miller ko na aj pod koniec walki, aj jakis mały sie zrobił w stanach :)
 Autor komentarza: teanshin
Data: 18-07-2018 12:49:58 
Miler ma łeb jak koń. Można walić jak w speed baga. Takich debili na siłę próbujących zaistnieć trzeba usuwać z takich eventów. Szkoda mi tylko Povetkina bo stał tam i się zastanawiał czy ma komuś zaj***ć czy zejść ze sceny i iść do hotelu.
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 18-07-2018 13:57:35 
@teanshin
Tak, kto by pomyślał, że kacap będzie wykazywał się większą kulturą niż "dżentelmeni" z zachodu. Wiocha od nich zawiała, choć AJ całkiem rozsądnie się wypowiada.
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 18-07-2018 16:29:04 
Akurat duża głowa do przeszkadza w boksowaniu . Moim zdaniem Joshua zameczy Millera do 6 rundy , potem moze byc ciezkie KO na Millerze ... Na tą chwilę 12 rund dla Antka to nie jest wyczyn , a wszyscy tak narzekali ze nie wytrzymuje kondycyjnie.
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 18-07-2018 16:29:23 
mistrz swiata nie wytrzymuje kondycyjnie ... to wogole brzmi jak fantazja
 Autor komentarza: matd
Data: 18-07-2018 19:12:14 
@Piesel

Zgadzam sie co joty. Miller duzo ryczy,a malo mleka daje.
 Autor komentarza: danhief978
Data: 18-07-2018 19:22:57 
Millerek zaczyna gwiazdorzyć. Niech lepiej zacznie pokazywać coś w ringu... W taki prymitywny sposób jak ten nie wypada sportowcowi "prosić" o walkę(lepszą wypłatę) z mistrzem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.