SZPILKA ODRZUCIŁ PROPOZYCJĘ WALKI Z MILLEREM

Redakcja, @szpilka_artur

2018-07-18

Artur Szpilka (21-3, 15 KO) potwierdził, że otrzymał propozycję walki z Jarrellem Millerem (21-0-1, 18 KO). Pięściarz z Wieliczki postanowił z niej jednak nie skorzystać.

- Dostałem propozycję walki z Millerem, ale po kilku przemyśleniach razem z promotorem i kilkoma osobami odrzuciliśmy tę walkę na dzień dzisiejszy. I prawdopodobnie duża walka w Polsce będzie w listopadzie, na razie jeszcze nic nie mówię. I zobaczymy. Tak że ostro zasuwam, biorę się do roboty - mówi 29-letni pięściarz w nagraniu zamieszczonym dzisiaj na Twitterze.

- Dostałem bardzo dobrą propozycję z Millerem, ale uważam, że na ten etap kariery, gdzie nie do końca wszystko jeszcze jest tak, jak powinno być po tych dwóch przegranych, jednej tak naprawdę... już nie będę do niej wracał. Pamiętajcie - wracam, duża walka w Polsce, jeszcze nic nie mówię, na dzień dzisiejszy wszystko jest na 99,9% na tak - dodaje.

ARTUR SZPILKA: SERWIS SPECJALNY >>>

W swoim ostatnim pojedynku, który miał miejsce pod koniec maja w Warszawie, Szpilka pokonał jednogłośnie na punkty Dominicka Guinna. Był to jego pierwszy występ od czas porażki przed czasem z Adamem Kownackim w lipcu ubiegłego roku.