Archiwum wiadomości z dnia: 2017-11-27

 MAYWEATHER JESZCZE WRÓCI?

Floyd Mayweather Jr (50-0, 27 KO) nie wyklucza jeszcze jednej walki. Były mistrz świata pięciu kategorii i król systemu PPV pod koniec sierpnia wrócił ze sportowej emerytury na walkę z Conorem McGregorem. Czy zobaczymy go jeszcze między linami?SAMUEL PETER CHĘTNIE PRZYJMIE ZAPROSZENIE DO TAŃCA OD FURY'EGO

Tydzień temu Tyson Fury (25-0, 18 KO) przedstawił listę dziesięciu zawodników, z którymi chętnie zmierzyłby się w kwietniowej walce powrotnej. My zwróciliśmy uwagę na osobę Tomka Adamka, lecz na tej liście znalazł się również inny były mistrz świata wagi ciężkiej, Samuel Peter (36-6, 29 KO). Nigeryjczyk ma nadzieję, że wybór Anglika padnie właśnie na niego.


AMIR MANSOUR: KUZMIN NIE JEST WCALE TAKI DOBRY

- Walka podjęta w krótkim terminie to trochę wredna sytuacja, ale tak już bywa, gdy inni unikają prawdziwych wyzwań, a promotorzy ich chronią. Każdy chce dojść do walki o mistrzostwo nie ryzykując trudnego spotkania z innymi z czołówki - irytuje się Amir Mansour (23-2-1, 16 KO), który dziś w Moskwie spotka się z Siergiejem Kuzminem (11-0, 8 KO), dawnym mistrzem Europy w boksie olimpijskim.

KOSTYRA: PRZEGRAŁEM ZAKŁAD Z SALETĄ, MIAŁEM MU CZYŚCIĆ BUTY

Ali kontra Liston? Gołota kontra Bowe? A może Tyson kontra Spinks? Andrzej Kostyra w książce "Walki stulecia. Bohaterowie wielkiego boksu" nie daje jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, który z pojedynków był najlepszych w historii. Słynny komentator w swoim charakterystycznym stylu opisuje za to najsłynniejsze, najbardziej spektakularne lub najdroższe walki w dziejach boksu.LUCAS BROWNE NA CELOWNIKU DILLIANA WHYTE'A

Dillian Whyte (22-1, 16 KO) pogodził się już chyba z faktem, że w najbliższych miesiącach nie dostanie walki o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej, dlatego zaczął szukać innych rozwiązań - walk rankingowych z ciekawymi rywalami i za dobre pieniądze. Teraz na celownik wziął Lucasa Browne'a (25-0, 22 KO).


NA ŻYWO: FIGHTERS #12 - SZYMAŃSKI, WRZOSEK, RYSIEWSKI

Zapraszamy na kolejny odcinek cyklicznego programu FIGHTERS. Dwunastą edycję zaszczycą przed KSW 41 rywale Roman Szymański i Marcin Wrzosek oraz rzecznik prasowy Wojsław Rysiewski. Zachęcamy do udziału w programie poprzez żywe komentowanie i zadawanie pytań naszym gościom podczas trwania naszego studia w Champions Sport Bar.