BOREK: NIECH JĘDRZEJEWSKI DALEJ BIERZE WĘGRÓW

Redakcja, @BorekMati

2017-11-27

Promotor Marka Jędrzejewskiego (13-0, 12 KO) poinformował, że 28-latek nie zaboksuje na gali Polsat Boxing Night z Damianem Wrzesińskim (12-1-1, 5 KO). - Niech dalej bierze Węgrów - skomentował Mateusz Borek.

To właśnie Borek po sobotniej wygranej Jędrzejewskiego w pierwszej rundzie z Karolym Gallovichem (10-6, 0 KO) zaproponował, żeby wiosną 2018 r. boksujący głównie w Niemczech Polak zmierzył się z Wrzesińskim na PBN. Krzysztof Jaszczuk, promotor Jędrzejewskiego, stwierdził, że walka może się odbyć, ale na jego gali w Niemczech. Wrzesiński miałby dostać za ten pojedynek 2 tys. euro - tyle, ile ponoć oferowano Jędrzejewskiemu za występ na PBN.

- Boks mnie uczy asertywności szybciej niż życie. Jędrzejewski NIE CHCIAŁ walki z Wrzesińskim. Nigdy nie było mowy o 2 tysiącach euro. Chciał walczyć na gali w Częstochowie za 1000 euro z wybranym przez siebie rywalem. To z kolei mnie nie interesowało. Niech dalej bierze Węgrów - skomentował Borek na Twitterze.

- Prosił mnie Pan Jaszczuk o walkę na PBN Jędrzejewskiego w czerwcu nawet ZA DARMO by chłopak się pokazał i wypromował na takiej imprezie. Odmówił walki w Częstochowie z Wrzesińskim, wolał z wybranym przez siebie w Wieliczce. On chce sobie wybierać rywali i nabijać rekord - dodał w innym wpisie.