Archiwum wiadomości z dnia: 2017-11-02

 

WBA: LUIS ORTIZ ZAWIESZONY NA ROK!

Kiedy Luis Ortiz (27-0, 23 KO) wpadł na wyrywkowym badaniu antydopingowym, sprzed nosa uciekła mu walka o pas WBC wagi ciężkiej z Deontayem Wilderem. Wciąż pozostawał jednak na szczycie rankingu federacji WBA. Dziś już wiemy, że marzenia o tytule World Boxing Association również może odłożyć na dłuższy okres.

BREAZEALE: CHCĘ, ŻEBY WILDER ZAPŁACIŁ KARĘ ZA TO CO ZROBIŁ

Deontay Wilder (38-0, 37 KO) nie ukrywa, że chce dobrać się do skóry Dominica Breazeale'a (18-1, 16 KO), z którym ma zadawnione porachunki i bójkę w holu hotelowym. Zresztą sam Breazeale również chciałby skrzyżować z mistrzem WBC rękawice w ringu i wyjaśnić sobie pewne nieporozumienia. Póki co obaj wystąpią w najbliższą sobotę podczas tej samej gali w Barclays Center na Brooklynie.


BREAZEALE vs MOLINA ELIMINATOREM WBC - WŚCIEKŁY WHYTE

Władze federacji World Boxing Council podjęły decyzję o tym, że wygrany z walki Dominica Breazeale'a (18-1, 16 KO) z Erikiem Moliną (26-4, 19 KO) zyska status obowiązkowego challengera dla Deontaya Wildera (38-0, 37 KO) bądź Bermane'a Stiverne'a (25-2-1, 21 KO). Oba pojedynki zostaną rozegrane w sobotnią noc podczas gali na Brooklynie. Transmisja w Canal+ Sport.