HEARN CHCE POMÓC FURY'EMU I ZROBIĆ WIELKĄ WALKĘ Z JOSHUĄ

Promotor Anthony'ego Joshuy (20-0, 20 KO) doradził Tysonowi Fury'emu (25-0, 18 KO), aby wylogował się z mediów społecznościowych i wrócił na salę treningową, aby można było zrobić "największą walkę w historii Wielkiej Brytanii".

- Mówi się teraz o walce AJ-a z Wilderem, ale to na pewno nie byłby tak duży pojedynek jak konfrontacja AJ-a z Furym. To można zbudować jako naprawdę olbrzymie wydarzenie. Dwa zupełnie inne charaktery, inne style, dwóch niepokonanych i zunifikowanych mistrzów wagi ciężkiej. To byłoby niesamowite - mówi Eddie Hearn.

W tym miesiącu miną dwa lata od czasu ostatniego występu Fury'ego, ale brytyjska komisja bokserska dała już mu zielone światło na powrót, który być może nastąpi w pierwszym kwartale przyszłego roku. Na początek Fury miałby się zmierzyć z mniej wymagającym rywalem, a dopiero potem z Joshuą.

- Tyson musi pokazać brytyjskiej publiczności, że nadal traktuje sprawę poważnie i wraca do gry. Nie osiągnie tego przez media społecznościowe, tylko przez powrót do gymu. Chcielibyśmy mu pomóc w sprawach związanych z agencją antydopingową i zacząć układać kalendarz pod walkę z Joshuą. Anthony już mi powiedział, że nie ma nic przeciwko takiej potyczce. Chce dawać ludziom jak największe walki, a nie ma nic większego niż Joshua-Fury. Usiądziemy więc z AJ-em i Furym, spróbujemy ułożyć plan zmierzający do czegoś, co bez wątpienia byłoby największą walką, jaką kiedykolwiek widział brytyjski boks - stwierdził Hearn.

Joshua odpoczywa obecnie po sobotnim zwycięstwie nad Carlosem Takamem (35-4-1, 27 KO). Jego promotor zdradził, że w przyszły wtorek spotka się z pięściarzem, aby omówić przyszłoroczne plany.

- Chcemy stoczyć trzy walki, najpierw w lutym lub marcu, ewentualnie na początku kwietnia, potem znowu latem i jeszcze raz pod koniec roku. Musimy się uporać z trzeba sprawami - obowiązkową obroną pasa WBA, a także z Deontayem Wilderem i Josephem Parkerem. I może jeszcze z Furym, jeśli wróci - oznajmił.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Mike555
Data: 02-11-2017 12:07:25 
Nie nawidzę gościa i mam nadzieję, że Joshua go ustrzeli. Mimo tego, Fury jest tak nieszablonowy, że szanse na wygranie ma i to spore niestety. Joshua tymi mięśniami sam robi sobie krzywdę, a Furemu jednak kondycji nie brakuje.
 Autor komentarza: klopotynajmana
Data: 02-11-2017 12:39:03 
za dużo kasy do wyjęcia żeby ta walka miała się nie odbyć. hearn zaczyna tysona cisnąć bo im dłużej trwa ta przerwa tym coraz mniej realny powrót do względnej formy
 Autor komentarza: wojtyla85
Data: 02-11-2017 13:28:49 
Fanboje pokraka powiedzą że przegrał bo już nie był sobą... AJ zajedzie Furyego, jeśli ten wogóle jeszcze zaboksuje bo ileż razy on już nie powracał. Chyba za każdym razem jak dobry towar w Manchesterze był to mu się na sentymenty zbierało I zapowiadał powrót. Myślę że Fury dał walkę życia, a Wład wręcz odwrotnie. Na Cygan trzeba naciskać I sam się gubi. Może i jest dobry, ale brak mu finezji. Nawet Wład jak cisnął w końcówce to już tylko o włos Fury uniknął KO.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 02-11-2017 13:31:04 
Mike 55

Fury to miał bardzo dobre nogi refleks to kawał szybkiego ciężkiego tyle że to było przy wadze 113-115 kg a nie przy 160 kg
Gościa nie trawie pozer jakich mało za przeproszeniem popierdoliło mu się w głowie po walce z Władmirem
Narkotyki ,chlanie itp. klimaty teraz gada pierdoły bzdury że go Doland Tump będzie wyprowadzał do ringu , do tego ojciec jego zwyrodnialec siedział za wydłubanie oka . Wujek handlował prochami cała jego rodzinka to patologia kryminogenna!

Nie zasługuje obecnie na wypłąte od Aj neich stoczy z kimś walkę na przetarcie myśle że Takam i Pulew nawet jakby Fury schudł z 2o kg to by miał problem z Takamem . Pulewem z povietkinem to już na pewno.
 Autor komentarza: wojtyla85
Data: 02-11-2017 13:31:50 
PS
Myślę też że te dwa lata na koce i śmieciowym żarciu, bez żadnego wręcz treningu poczyniły ogromne spustoszenie. Wątpię żeby Tyson był jeszcze sobą... Wielkiej formy nie buduje się w kilka miesięcy, ale przez lata.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 02-11-2017 14:48:50 
Jaki jest taki jest, to że klaun to każdy wie,że umie boksować również

co by nie pisać i nie mówić, kolorytu dodaje światowemu boksu

tylko do diabła niech zacznie wreszcie walczyć, a nie leżeć i pachnieć.
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 02-11-2017 14:56:30 
cyt. " Joshua tymi mięśniami sam robi sobie krzywdę, a Furemu jednak kondycji nie brakuje."

tak na pewno ... :D:
 Autor komentarza: Mike555
Data: 02-11-2017 16:04:29 
strzelacz
Tak na pewno. Chyba każdy widzi, że Joshua waży coraz więcej i zbyt dużo. Jak na niego to nie wypadł super przy Takamie. Gdyby Takam tak naprawdę trenował od początku pod Joshuę to do końca by dotrwał i więcej krwi mu napsuł. Fury potrafił obtańczyć Władimira, którego nogi są o niebo lepsze niż u Joshuy. Jeśli wróci do formy, będzie ciekawie.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 02-11-2017 20:42:51 
Chca ja zrobic poki Fury wazy 140kg. w normalnych warunkach TYson robic z AJ blazna.
 Autor komentarza: Tomszczon
Data: 02-11-2017 23:53:36 
Jedno co ma Fury dobrego to nogi,za mało to jednak na Aj który rozjedzie go niczym walec.
 Autor komentarza: piotr
Data: 03-11-2017 01:30:00 
Fury jak ma dobry dzień to kasuje każdego. Mimo, że to waciak i ćpun.
 Autor komentarza: hear
Data: 03-11-2017 03:14:46 
ja to pamietam jak niektórzy tu byli przekonani ze Kliczko skonczy Furyego do 5 rundy :D

Boksowania się nie zapomina, szczegolnie przy takim stylu jakim prezentuje Fury. Jesli bedzie w dobrej formie fizycznej, walka bedzie 50/50
 Autor komentarza: Tomszczon
Data: 03-11-2017 11:55:13 
Nie wiem co ludzie widzą w tym Furym,zachwycają się nim za jedną wygraną z kliczką a przecież ta walka była fatalna,kliczko przestraszony,nie zadający ciosów,w fatalnej formie,Fury nie wiele lepszy ledwo co wygrał tym pacaniem.Joshua,Ortiz,Powietkin robią go na miękko a jest jeszcze kilku prospektów.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.