Archiwum wiadomości z dnia: 2017-10-07

 

DARIUSZ SNARSKI - WAŻENIE I WYWIAD PRZED POŻEGNALNĄ WALKĄ

Blisko 49-letni Dariusz Snarski (32-32-2, 6 KO) pożegna się dziś na dobre ze sportem wyczynowym. Potyczką z Richardem Walterem (6-7-1, 5KO) zakończy swoją bardzo długą i ładną karierę, a zarazem pobije rekord i zostanie najstarszym Polakiem, który wyszedł do oficjalnego pojedynku. Oto jak 'Snara' prezentował się podczas ceremonii ważenia i co powiedział o samej gali. Transmisja z imprezy w Białegostoku od 18:50 na antenie TVP Sport.
NA ŻYWO: IV MPK 2017 DĘBICA

Dzisiejszą imprezą mijamy półmetek zmagań w tegorocznej edycji Międzynarodowego Pucharu Karpat. Poprzednim razem Nowa Dęba, a teraz Dębica - to tutaj utwardzą się kolejni wojownicy, po ciężkiej pracy. Szeroki przedział doświadczenia i umiejętności gwarantuje ciekawe doznania dla sympatyków naszej dyscypliny. Czego nie można zarzucić młodym zawodnikom i zawodniczkom, to na pewno serca do walki i chęć pokazania tego co się dotąd nauczyli pod okiem trenera na sali treningowej.EUBANK JR ZDEMOLOWAŁ YILDIRIMA

Chris Eubank Jr (26-1, 20 KO) zanotował przed chwilą w Stuttgarcie kolejny bardzo efektowny występ. Brytyjczyk potrzebował zaledwie trzech rund aby rozbić Avniego Yildirima (16-1, 10 KO), dzięki czemu zameldował się w półfinale turnieju World Boxing Super Series.
ZRANIŁ EMELIANENKĘ, TERAZ ZABOKSUJE Z LEBIEDIEWEM?

Fabio Maldonado (25-0, 24 KO) jako bokser nie pokonał nikogo znaczącego, wyrobił sobie za to nazwisko w MMA (rekord 24-11). Dał się również poznać Rosjanom, przegrywając kontrowersyjnie z legendarnym Fiodorem Emelianenką, którego jednak poważnie zranił i o mały włos nie znokautował. I choć w boksie znaczy mało, być może wkrótce doczeka się szansy mistrzowskiej.


39. URODZINY RICKY'EGO HATTONA

6 października 1978 roku urodził się jeden z najlepszych brytyjskich pięściarzy, niesamowity i uwielbiany przez kibiców bombardier - Ricky Hatton (45-3, 32 KO). Mistrz świata wagi junior półśredniej i półśredniej ze względu na swój agresywny i widowiskowy styl walki przez 15 lat zawodowej kariery zawsze gwarantował w ringu wielkie emocje.