WYGRANE GUDLA I KUZACHMEDOWA

Trwa gala w Białymstoku. Przed momentem pierwszą "czasówkę" w karierze zanotował miejscowy Piotr Gudel (6-2-1, 1 KO).

Gudel wracał po porażce z Łaszczykiem i niemal dokładnie rocznej przerwie. Naprzeciw niego stanął Petr Gina (7-36-2, 5 KO). Czech od początku cofał się na liny, a nieco zardzewiały Polak chybiał prawą ręką. W połowie drugiej rundy zmienił więc pozycję na mańkuta i za moment było już po wszystkim. Piotrek najpierw posłał przeciwnika na deski prawym na korpus, a po liczeniu do ośmiu strzelił prawym sierpem na szczękę, zwyciężając przez klasyczny nokaut.

W innej walce Timur Kuzachmedow (3-0-2, 1 KO) pokona doświadczonego Andrieja Staliarczuka (11-28-6, 2 KO). Po sześciu rundach sędziowie punktowali 60:54, 60:54 i 59:54.