ZRANIŁ EMELIANENKĘ, TERAZ ZABOKSUJE Z LEBIEDIEWEM?

Fabio Maldonado (25-0, 24 KO) jako bokser nie pokonał nikogo znaczącego, wyrobił sobie za to nazwisko w MMA (rekord 24-11). Dał się również poznać Rosjanom, przegrywając kontrowersyjnie z legendarnym Fiodorem Emelianenką, którego jednak poważnie zranił i o mały włos nie znokautował. I choć w boksie znaczy mało, być może wkrótce doczeka się szansy mistrzowskiej.

Denis Lebiediew (30-2, 22 KO) jako jedyny z panujących mistrzów kategorii junior ciężkiej nie bierze udziału w turnieju WBSS. Ma więc czas i pozwolenie na dobrowolne obrony. Jedną z opcji dla niego jest również 37-letni Brazylijczyk.

- Nie widzę żadnych przeszkód, możemy boksować, niech tylko jego obóz złoży mi propozycję nie do odrzucenia - mówi Lebiediew, champion World Boxing Association, który na początku lipca wyraźnie wypunktował Marka Flanagana.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: marcinm
Data: 07-10-2017 13:11:10 
Szkoda ze nie ma go w turnieju zamiast hucka/kudria/diablo.. teraz bedzie obijal jakis no-nameow przez 2-3 walki, porozbija sie, zestarzeje i na koniec zrobia walke ze zwyciezca turnieju, od ktorego lebiedew dostanie srogie lanie.
 Autor komentarza: cienkiBolek
Data: 07-10-2017 14:22:56 
Z fedorem wazyl chyba 103 kilo jak ojciec pamieta , jak zbije te kilkanascie kilo do 90, 7 to bedzie sie pewnie potykal o wlasne nogi , dodatkowo dwa strzaly lebedewa byle gdzie i po walce , pomysl walki tragiczny
 Autor komentarza: MarkS
Data: 07-10-2017 15:49:41 
cienkiBolek - dlaczego ojciec zmienił login?
 Autor komentarza: Salomoni
Data: 07-10-2017 16:13:33 
@marcinm
Szkoda ze nie ma go w turnieju zamiast hucka/kudria/diablo...

Kogo? Maldonado??? ;)

Za "zasługi" Lebiediewowi miejsce w turnieju należy się bez wątpienia, z drugiej strony Rosjanin jest już wyraźnie nadgryziony przez czas i ciężkie walki - sądzę, że niewiele by zwojował.

@cienkiBolek
To nie jest jakiś duży facet (chyba 185 cm) i parokrotnie zdarzało mu się tak po prostu schodzić trochę poniżej 100, więc przy pomocy specjalistów pewnie zrobiłby limit cruiser bez szkody dla zdrowia. Sama walka - zgadzam się - to nieporozumienie.
 Autor komentarza: Salomoni
Data: 07-10-2017 16:33:49 
Swoją drogą rozsypała się kacapom waga junior ciężka. Czakijew, Drozd, Kudriaszow, Lebiediew - to jeszcze niedawno nadzieje ruskich na podbój cruiser. Teraz dwaj pierwsi na emeryturze, Kudriaszow też już zweryfikowany, Lebiediew podstarzały, perspektywiczny jest praktycznie tylko Gassijew. Zapomniałem o kimś?
 Autor komentarza: hms
Data: 07-10-2017 18:25:25 
@Salomoni

Jest jeszcze Własow i były kickboxer Papin, narazie nie walczył z nikim wymagającym, ale myślę że będą z niego ludzie
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.