Archiwum wiadomości z dnia: 2017-07-27

 


HISTORIA I TERAŹNIEJSZOŚĆ - WYSTAWA I POKAZ SZTUKI

Zapraszamy na ciekawą imprezę plenerową z pięściarskim akcentem. Na Moście Kultury, czyli moście im. Witolda Lutosławskiego przy ul. Zamojskiej, można w lipcu oglądać wystawę "Lublinianin z historii polskiego boksu", ale na zakończenie odbędzie się ciekawa impreza plenerowa z pięściarskim akcentem.

WARREN NIE WIERZY W EMERYTURĘ FURY'EGO

Tyson Fury (25-0, 18 KO) zwodził kibiców już tyle razy, że mało kto wierzy w jego kolejne słowa o zakończeniu sportowej kariery. Wśród sceptycznie nastawionych jest nawet promotor "Olbrzyma z Wilmslow", Frank Warren. I ma ponoć ku temu naprawdę poważne przesłanki.
LINARES vs. CAMPBELL 23 WRZEŚNIA W LOS ANGELES

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami obowiązkowy pretendent do tytułu Luke Campbell (17-1, 14 KO) będzie kolejnym oponentem czempiona federacji WBA w wadze super lekkiej Jorge Linaresa (42-3, 27 KO). Możemy już oficjalnie napisać, że obaj panowie zawalczą ze sobą 23 września w Los Angeles.


REWANŻ ZEUGE Z EKPO W NIGERII?

Grupa Sauerland Event chce skonfrontować Tyrona Zeuge (20-0-1, 11 KO) z Arthurem Abrahamem, ale wygląda na to, że przynajmniej na razie plany te pokrzyżuje federacja WBA. Włodarze najstarszej organizacji bokserskiej na świecie żądają bowiem, aby 25-letni Niemiec najpierw dał rewanż Isaakowi Ekpo (31-3, 24 KO), z którym w marcu wygrał przez techniczną decyzję.


DANIEL DUBOIS ATAKUJE KOLEJNY TYTUŁ

Daniel Dubois (4-0, 4 KO) po zaledwie trzech miesiącach zawodowej kariery i czterech ekspresowo zakończonych walkach zdobył już tytuł młodzieżowego mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC. W kolejnym występie będzie rywalizował o kolejny pas - tym razem już 'seniorski'.