WARREN NIE WIERZY W EMERYTURĘ FURY'EGO

Tyson Fury (25-0, 18 KO) zwodził kibiców już tyle razy, że mało kto wierzy w jego kolejne słowa o zakończeniu sportowej kariery. Wśród sceptycznie nastawionych jest nawet promotor "Olbrzyma z Wilmslow", Frank Warren. I ma ponoć ma ku temu naprawdę poważne przesłanki.

Warren rozmawiał z wujkiem Tysona, Peterem, a ten zapewnił go, że były czempion wagi ciężkiej mimo ostatnich deklaracji wróci jeszcze między liny.

- On zagwarantował, że odzyska wszystkie tytuły. To prawdziwy wojownik - relacjonuje rozmowę Warren.

Ponadto zdaniem promotora gdyby Fury zamierzał skończyć ze sportem, to nie ubiegałby się o przyznanie bokserskiej licencji.

- Oni ciągle walczą z UKAD. Gdyby Tyson naprawdę chciał skończyć, to jaki byłby cel w walce o licencję? - retorycznie pyta Warren.

- Peter zapewnił mnie, że to wszystko nie będzie stanowić problemu. Teraz czekamy na nową datę przesłuchania. Ja chcę ponownie zobaczyć Tysona w ringu. Boks go potrzebuje, a on potrzebuje boksu. Byłoby tragedią, gdyby nie zawalczył ponownie, ponieważ wciąż ma wiele do zrobienia - powiedział Warren.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Gnidastepowa
Data: 27-07-2017 23:46:35 
Nikt nie wierzy!
 Autor komentarza: MONTE
Data: 28-07-2017 09:36:07 
To trochę tak, że cokolwiek powie Fury na twiterze to zaraz jest z tego news. Ja bym po prostu olał gościa i poczekał na jakiś konkret, przecież on ma brzucho i brak licencji i zero walk na widoku, wszystko utkneło w dupie za przeproszeniem. Tylko jedynie twitter funkcjonuje. Co by Fury zrobił gdyby nie było internetu:)
 Autor komentarza: Champion20
Data: 28-07-2017 10:57:46 
A ja wierze ze ten wrak czlowieka i boksera nie wroci juz na ring popatrzcie jak on wygląda to juz jest koniec nie ma szans na powrot do dawnej formy
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.