ZMIENNE SZCZĘŚCIE POLAKÓW NA RINGU W USTI

Za nami kolejny dzień zmagań międzynarodowego turnieju o Grand Prix Usti nad Łabą. Dzisiaj na usteckim ringu wystąpiło trzech naszych reprezentantów, którzy zanotowali na swoim koncie dwie wygrane oraz jedną przegraną.

Jako pierwszy z naszych reprezentantów wystąpił Mateusz Polski (-64kg), który w spotkaniu o awans do strefy medalowej zmierzył się z Dinindu Saparamadu (IND). Walka od samego początku była bardzo zacięta, czego potwierdzeniem jest fakt, że w pierwszej rundzie obaj rywale byli liczeni po ciosach na korpus. W kolejnych rundach nasz zawodnik uporządkował jednak przebieg rywalizacji, zapewniając sobie punktowe zwycięstwo i co najmniej brązowy medal.

O wielkim pechu może mówić Damian Kiwior (-69kg), który w walce półfinałowej z Davidem Kotrcem (CZE) miał wyraźną przewagę punktową nad swoim oponentem. Niestety, w toku rywalizacji Polak doznał kontuzji łuku brwiowego, która była na tyle poważna, że wyeliminowała naszego reprezentanta z turnieju.

Ostatnim z biało-czerwonych boksujących w dniu dzisiejszym był Bartosz Gołębiewski (-75kg), który walcząc o wejście do finału turnieju pokonał wyraźnie na punkty Milosa Bartla (CZE).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.