WBA ZARZĄDZA WALKĘ BIWOL vs. CLEVERLY

Federacja WBA stara się redukować liczbę swoich mistrzów, w związku z czym zarządziła kolejne dwie potyczki w ramach swoich struktur. Chodzi między innymi o ciekawą walkę Dmitrija Biwola (11-0, 9 KO) z Nathanem Cleverly (30-3, 16 KO).

Przypomnijmy, że "Clev" piastuje regularny pas czempiona WBA od października ubiegłego roku i wiktorii nad Juergenem Braehmerem, zaś Biwol tytuł interim wywalczył nieco ponad rok temu dzięki zwycięstwie nad Felixem Valerą. Ekipy obu pięściarzy dostały 30 dni na usankcjonowanie swojej walki, w innym wypadku ogłoszony zostanie przetarg. Nie wiadomo jednak czy do rozmów w ogóle dojdzie, bo Brytyjczyk jest bliski podpisania kontraktu na pojedynek z Badou Jackiem, który ma się odbyć 26 sierpnia na undercardzie gali Mayweather vs. McGregor.

Poza starciem Cleverly-Biwol federacja WBA zarządziła także pojedynek w wadze piórkowej pomiędzy Claudio Marrero a Jesusem Rojasem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Gnidastepowa
Data: 27-07-2017 23:47:30 
Wow! To jest to! Biwoł w końcu z jakimś konkretnym przeciwnikiem! To mój ulubieniec i mam nadzieję, że pokaże bardzo dobry boks z Cleverym
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.