DANIEL DUBOIS ATAKUJE KOLEJNY TYTUŁ

Daniel Dubois (4-0, 4 KO) po zaledwie trzech miesiącach zawodowej kariery i czterech ekspresowo zakończonych walkach zdobył już tytuł młodzieżowego mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC. W kolejnym występie będzie rywalizował o kolejny pas - tym razem już "seniorski".

Rywalem młodziutkiego Anglika będzie jego krajan z Londynu - AJ Carter (8-3, 6 KO). W stawce potyczki znajdzie się pas Południowej Wielkiej Brytanii, więc zakontraktowano ją na dziesięć rund. Póki co jednak Dubois najdłużej boksował do połowy drugiej...

Walka odbędzie się również w Londynie - 16 września podczas gali Saunders vs Monroe Jr.

- To dla niego spory przeskok w górę, wierzę jednak, że Daniel to przyszłość wagi ciężkiej. Moim zdaniem już w przyszłym roku będzie walczył o znaczące tytuły. Ryzykujemy, lecz wierzę w tego chłopaka. Wkrótce Sexton zaboksuje z Cornishem o mistrzostwo Wielkiej Brytanii. Chcemy, by Daniel zmierzył się potem z lepszym z tej dwójki - mówi odważnie prowadzący swojego nowego pupilka promotor Frank Warren.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MickeyBreslau
Data: 27-07-2017 20:06:15 
Moze gdzies Zimnoch wmiesza sie w to towarzystwo skoro na co dzien trenuje w UK,fajna bylaby walka Cornish vs Zimnoch,chyba ten sam poziom.
 Autor komentarza: StewRoid
Data: 27-07-2017 21:16:50 
raczej takiej walki nie będzie.
Obaj posłużą jako nawóz dla zawodników bardziej perspektywicznych i przede wszystkim popularniejszych jak Dubois czy Whyte. Ktoś w końcu musi wykupić bilety
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 27-07-2017 21:40:58 
W trzy miesiące przeskoczył Zimnocha numer jeden w Polsce.
 Autor komentarza: Gnidastepowa
Data: 27-07-2017 23:50:34 
Ciekawe - póki jeszcze jest młody i nierozpoznawalny czy dałoby radę ściągnąć go do Polski za nieduże pieniądze? Tylko z kim by miał zawalczyć? Z Siwym?
 Autor komentarza: astarte
Data: 28-07-2017 01:50:05 
nie przyjedzie do polski, za duze ryzyko walku, za male pieniadze, zero zyskow. walczac w UK zdobywa popularnosc i kibicow, walczac w polsce co zyska? 20k cebulionow? wielki respekt za znokautowanie wawrzyka lub zimnocha? nic z tego. naszych nie ma nawet w rankingach, a jesli juz to gryza sciane.

ten AJ carter przegral z kamilem sokolowskim. padnie do 2 rundy max.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.