LINARES vs. CAMPBELL 23 WRZEŚNIA W LOS ANGELES

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami obowiązkowy pretendent do tytułu Luke Campbell (17-1, 14 KO) będzie kolejnym oponentem czempiona federacji WBA w wadze super lekkiej Jorge Linaresa (42-3, 27 KO). Możemy już oficjalnie napisać, że obaj panowie zawalczą ze sobą 23 września w Los Angeles.

Wenezuelczyk ma już swoje doświadczenie w pojedynkach z pięściarzami z wysp brytyjskich -  w ostatnich czterech walkach odprawił przecież Kevina Mitchella i dwukrotnie Anthony'ego Crollę. Tyle, że wówczas za każdym razem jechał do jaskini lwa, a z Campbellem przyjdzie mu się zmierzyć na neutralnym gruncie.

- Jestem podekscytowany powrotem do Stanów Zjednoczonych i faktem, że po raz pierwszy będę miał okazję pokazać się na antenie stacji HBO.  Wiem, że Luke Campbell ma za sobą bardzo dobrą amatorską i zawodową karierę, ale jestem przekonany, że 23 września odniosę wspaniałe zwycięstwo - obwieścił obrońca tytułu.

Przypomnijmy, że Luke Campbell status obowiązkowego pretendenta do posiadanego przez Linaresa tytułu wywalczył w kwietniu, pokonując na Wembley Darleysa Pereza.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.