Archiwum wiadomości z dnia: 2017-06-29

 SMITH JR: PO BARRERZE STEVENSON, KOWALIOW, A MOŻE NAWET WARD

Jeśli Joe Smith Jr (23-1, 19 KO) pokona 15 lipca Sullivana Barrerę (19-1, 14 KO), otworzą się przed nim drzwi do największych i najatrakcyjniejszych walk w wadze półciężkiej. Amerykański osiłek ponokautował już Andrzeja Fonfarę oraz Bernarda Hopkinsa i jeśli uczyni to samo z groźnym Kubańczykiem, będzie mógł przebierać w ofertach.


SZPILKA I KOWNACKI OBIECUJĄ FAJERWERKI

- Tym razem wszystko wygląda inaczej podczas przygotowań. Koncentruję się tylko na Kownackim, zbiłem już trochę wagi i jestem naprawdę szybki - zapowiada Artur Szpilka (20-2, 15 KO), który za niewiele ponad dwa tygodnie skrzyżuje rękawice z Adamem Kownackim (15-0, 12 KO).

ANDRE WARD ZAINTERESOWANY STARCIEM Z TONYM BELLEW

Tony Bellew (29-2-1, 19 KO) zaproponował Andre Wardowi (32-0, 16 KO) powitanie - zarówno w wadze ciężkiej, jak i junior ciężkiej, bo z takimi planami nosi się były król kategorii super średniej, obecnie lider półciężkiej. A zdaniem Eddiego Hearna - promotora Bellew, Amerykanin jest bardzo zainteresowany taką opcją.


CO SŁYCHAĆ U ALEKSA KUZIEMSKIEGO?

Czasem dopytujecie nas, co dzieje się z tym czy tamtym zawodnikiem, którzy zakończyli już kariery. Podczas niedawnej gali w Białymstoku spotkaliśmy Aleksa Kuziemskiego (23-5, 7 KO), medalistę Mistrzostw Świata i Europy, olimpijczyka z Aten oraz dwukrotnego pretendenta do tytułu mistrza świata wagi półciężkiej. Obchodzący niedawno 40. urodziny Aleks czuje się dobrze, ale nie zamierza już wracać do boksu.