KRZYSZTOF GŁOWACKI: TO STAWIA MNIE W NIEZRĘCZNEJ SYTUACJI

Krzysztof Głowacki (27-1, 17 KO) odcina się od wszelkich spekulacji i po raz kolejny podkreślił, iż nie zamierza zmieniać swojego narożnika, pozostając wiernym trenerowi Fiodorowi Łapinowi.

"Główka" być może pod koniec tygodnia zostanie oficjalnie potwierdzony jako uczestnik turnieju WBSS. Szanse podobno ma na to spore. A wtedy rywalizowałby z absolutną czołówką kategorii junior ciężkiej. Takie zgrzyty w jego obozie nie byłyby więc mile wskazane i to chyba nie najlepszy czas na takie dyskusje. Tak samo zresztą uważa sam zainteresowany.

- Od lat pracuję z Fiodorem Łapinem i Pawłem Gasserem. Z nimi zdobyłem mistrzostwo świata i z nimi czuję się wspaniale. Nie potrzebuję żadnych zmian. Trener i Tomasz Babiloński się nie lubią, ale to nie moja sprawa. Nie wiem, skąd i po co ten wpis Tomka - stwierdził Głowacki w rozmowie z Kamilem Wolnickim.

- Przykro mi, trenerowi pewnie też. To niepotrzebne i stawia mnie w niezręcznej sytuacji. Nie będzie żadnych zmian, bo ostatecznie to ja decyduję - dodał były mistrz świata federacji WBO.

Krzysiek w sobotni wieczór podczas gali Polsat Boxing Night po dziewięciu miesiącach przerwy, utracie tytułu, kontuzjach i długiej rehabilitacji, udanie powrócił do akcji, wygrywając przed czasem z niepokonanym dotąd Hiznim Altunkayą (29-1, 17 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 29-06-2017 17:57:33 
Babilon zasiał ferment, Główka sprostował, temat zamknięty.
 Autor komentarza: sirktrepske
Data: 29-06-2017 18:07:47 
Jesli mu nie zalatwia miejsca w tej super series to powinien zmienic promotora..
 Autor komentarza: GaD1
Data: 29-06-2017 18:50:31 
Autor komentarza: sirktrepskeData: 29-06-2017 18:07:47
Jesli mu nie zalatwia miejsca w tej super series to powinien zmienic promotora..

Jasne, zmienić trenera, wyjechać do USA, zmienić promotora. Moje pytanie niezmiennie jest takie samo: czy ktokolwiek jest zainteresowany? Kto za to zapłaci, kto weźmie Główkę i wpakuje w niego kasę. Czcza gadanina.
 Autor komentarza: StaryMordziaty
Data: 29-06-2017 21:39:08 
Wasilewski nie jest cudotwórcą aby wsadzić dwóch polaków do tego turnieju. Włodarczyk jak by nie było wygrał ostatnie walki a dodatkowo jest obowiązkowym wiec niby sobie w jakiś sposób zasłużył a przede wszystkim jest zdrowy. A Głowacki wrócił po porażce dopiero z jednym zwycięstwem i nie wiadomo do konca jak z jego zdrowiem i jak zniesie powrót. Wsadzenie obu to naprawdę była by niespodzianka.
Sportowo wiadomo że Głowacki to numer jeden ale trzeba się cieszyć tym co jest. Plus taki że Włodarczyk bedzie miał motywację a w walce o stawkę zawsze dawał z siebie sporo.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.