Archiwum wiadomości z dnia: 2017-04-20

 
NA ŻYWO: KONFERENCJA PRASOWA PRZED GALĄ POLSAT BOXING NIGHT

Przed nami pierwsza konferencja prasowa promująca galę Polsat Boxing Night VII, która odbędzie się 24 czerwca w Ergo Arenie w Gdańsku. A w rolach głównych wystąpią Tomasz Adamek (50-5, 30 KO), Krzysztof Głowacki (26-1, 16 KO), Mateusz Masternak (38-4, 26 KO), Adam Balski (8-0, 6 KO), Ewa Brodnicka (12-0, 2 KO) czy Łukasz Wierzbicki (11-0, 6 KO). Większość rywali jest już zresztą znana. Punktualnie o godzinie 12:00 zapraszamy Was do naszej relacji na żywo z warszawskiej konferencji z dwóch kamer. W rozwinięciu drugie ujęcie. Zapraszamy!


SZUMENOW WYCOFAŁ SIĘ Z WALKI Z DORTICOSEM

Beibut Szumenow (17-2, 11 KO) z różnych względów walczy bardzo rzadko, a intensywność jego startów na pewno nie poprawi się w najbliższym czasie. Właśnie poinformowano, że Kazach z powodu kontuzji wycofał się z zaplanowanej na 29 kwietnia walki z Yunierem Dorticosem (21-0, 20 KO).
GROVES-CZUDINOW NA GALI BROOK-SPENCE JR

Coraz bardziej interesująco zapowiada się zaplanowana na 27 maja gala na stadionie piłkarskim Bramall Lane w Sheffield. Oprócz dania wieczoru, w którym Kell Brook podejmie Errola Spence Jr, kibice podczas tej imprezy zobaczą także starcie Georga Grovesa (25-3, 18 KO) z Fedorem Czudinowem (14-1, 10 KO).KRASNIQI ZAPOWIADA NIEMIECKĄ ZMIANĘ WARTY

Już w sobotę w Erfurcie dojdzie do eliminatora federacji WBO w wadze super średniej pomiędzy legendą niemieckich ringów Arthurem Abrahamem (45-5, 30 KO) a Robinem Krasniqi (46-4, 17 KO). Co prawda w roli niedużego faworyta stawiany jest "Król Arthur", jednak młodszy z naturalizowanych Niemców ma spory apetyt na sukces.TOMASZ GARGULA O TRYCU: CHCĘ IM POKRZYŻOWAĆ PLANY

- Zdaję sobie doskonale sprawę z faktu, że nie jestem faworytem, ale w żaden sposób nie ujmuje mi to motywacji i tym bardziej będę chciał pokusić się o sprawienia niespodzianki - mówi doświadczony Tomasz Gargula (18-6-1, 5 KO), który w sobotni wieczór w Arenie Legionowo skrzyżuje rękawice z debiutującym na zawodowym ringu, dwukrotnym ćwierćfinalistą Mistrzostw Europy w boksie olimpijskim, Mateuszem Trycem.
DARIUSZ SĘK: MAM COŚ DO UDOWODNIENIA

Już w sobotni wieczór Dariusz Sęk (26-2-2, 8 KO) skrzyżuje w Legionowie rękawice z Wiktorem Poliakowem (11-1-1, 6 KO). Dla Polaka będzie to debiut pod banderą stajni Babilon Promotion. Wczoraj odwiedziliśmy Darka na ostatnim treningu przed tym pojedynkiem.