ARUM OPTYMISTĄ WS. REWANŻU ŁOMACZENKO-SALIDO

Coraz bardziej realnych kształtów nabiera walka rewanżowa pomiędzy Wasylem Łomaczenką (8-1, 6 KO) a Orlando Salido (43-13-4, 30 KO), jedynym zawodnikiem, który pokonał dwukrotnego mistrza olimpijskiego na zawodowym ringu.

- Odbyłem pozytywne rozmowy z promotorem i doradcą Salido, dzieciak chce tej walki. W maju ma stoczyć pojedynek na przetarcie, my natomiast chcemy, aby pod koniec lipca lub na początku sierpnia kolejny występ zaliczył Łomaczenko - oznajmił w środę Bob Arum, promotor 29-letniego Ukraińca.

Rewanż mógłby się odbyć w hali The Forum w Los Angeles. Gdyby jednak Łomaczenko miał się zmierzyć z innym rywalem, być może wróci na gali w Chicago.

36-letni Salido pokonał Łomaczenkę w macu 2014 roku, w drugim profesjonalnym występie złotego medalisty igrzysk w Pekinie i Londynie. Meksykanin, który nie wygrał żadnej z trzech ostatnich walk (dwa remisy i jedna porażka), 27 maja zmierzy się z nieznanym jeszcze rywalem w swoim rodzinnym stanie Sonora w Meksyku.

Łomaczenko przed niespełna dwoma tygodniami pokonał po dziewięciu rundach Jasona Sosę, broniąc tytułu WBO w kategorii super piórkowej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.