KRASNIQI ZAPOWIADA NIEMIECKĄ ZMIANĘ WARTY

Już w sobotę w Erfurcie dojdzie do eliminatora federacji WBO w wadze super średniej pomiędzy legendą niemieckich ringów Arthurem Abrahamem (45-5, 30 KO) a Robinem Krasniqi (46-4, 17 KO). Co prawda w roli niedużego faworyta stawiany jest "Król Arthur", jednak młodszy z naturalizowanych Niemców ma spory apetyt na sukces.

Arthur Abraham to w ostatnich latach największa gwiazda boksu za naszą zachodnią granicą, ale 30-letni Krasniqi wierzy, że zwycięstwo sprawi, że to on od tej pory będzie postacią numer jeden w Niemczech.

- Ta walka to ostatni krok przed mistrzowską szansą. Ostatnie cztery miesiące to był dla mnie bardzo trudny czas. Biegałem w lasach bawarskich, trenowałem też w ośrodkach sportowych we Frankfurcie, gdzie miałem doskonałe warunki i świetnych sparingpartnerów. Nie mogłem zrobić nic więcej. Teraz nadchodzi dzień próby. Jestem pewny, że sobotnim zwycięstwem zainicjuję zmianę warty! - zapowiedział Krasniqi.

Zwycięzca sobotniej potyczki stanie się obowiązkowym pretendenem dla Gilberto Ramireza, który kilka godzin później w Kalifornii będzie bronił swojego tytułu w walce z Maksem Bursakiem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gerlach
Data: 20-04-2017 21:52:10 
Prawdziwe "niemieckie" derby
 Autor komentarza: makaveli89
Data: 21-04-2017 10:42:00 
ale waciak z tego Robina
 Autor komentarza: tomekck91
Data: 21-04-2017 16:06:20 
Złodziej okradł Sęka ze zwycięstwa.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.