Archiwum wiadomości z dnia: 2017-03-20

 
WACH vs TEPER: WYJŚCIE DO RINGU MARIUSZA WACHA (WIDEO)

To było jedno z ważniejszych zwycięstw w karierze Mariusza Wacha (33-2, 17 KO). W sobotę na ringu w Lipsku pokonał na punkty wyżej notowanego Erkana Tepera. Dzięki uprzejmości Pawła Wojnowskiego, przyjaciela polskiego boksu, zaprezentujemy Wam różne materiały zakulisowe. Na początek wyjście "Waszki" z szatni na ring.


PIERWSZA GALA BOKSU ZAWODOWEGO NA PODHALU

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk oraz Artur Szpilka będą gośćmi pierwszej gali boksu zawodowego na Podhalu! Nosalowy Dwór Boxing Night, czyli ogromne widowisko w stylu Las Vegas, odbędzie się już 8 kwietnia w sercu Zakopanego. Gwiazdą wieczoru będzie Maciej Sulęcki (23-0, 8 KO).


WALKI AMATORSKIE GALI W SIEMIATYCZACH

Prezentujemy walki boksu olimpijskiego podczas zawodowej gali Siemiatycze Boxing Show II. Przed główna kartą walk wystąpił po raz ostatni jako amator - olimpijczyk z Pekinu i medalista Mistrzostw Europy, Mohamed Nurodinow - dając lekcję dobrze rokującemu Dawidowi Kucharewiczowi (Boxing Sokółka). Pozostałe pojedynki części amatorskiej w rozwinięciu.
CORTEZ KRYTYKUJE KOLEGÓW PO FACHU: ROMAN GONZALEZ WYGRAŁ

Walka Romana Gonzaleza (46-1, 38 KO) z Wisaksilem Wangekiem (42-4-1, 38 KO) rzeczywiście była dość ciasna, ale mimo wszystko wydawało się, że "Chocolatito" zrobił wystarczająco dużo, aby obronić tytuł mistrza świata wagi super muszej federacji WBC. Tymczasem sędziowie werdyktem dwa do remisu wskazali na Taja (113:113, 112:114 i 112:114).