PIERWSZA GALA BOKSU ZAWODOWEGO NA PODHALU

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk oraz Artur Szpilka będą gośćmi pierwszej gali boksu zawodowego na Podhalu! Nosalowy Dwór Boxing Night, czyli ogromne widowisko w stylu Las Vegas, odbędzie się już 8 kwietnia w sercu Zakopanego. Gwiazdą wieczoru będzie Maciej Sulęcki (23-0, 8 KO).

Ekskluzywna gala, pełna sportowych emocji, odbędzie się w Centrum Kongresowym "Gerlach" w Rezydencji II Nosalowy Dwór. Organizatorem wydarzenia jest Sferis KnockOut Promotions. Pomysłodawcy gali przewidzieli konkursy oraz wiele atrakcji, które zadowolą gusta nawet najbardziej wybrednego fana sportu.

Program ekskluzywnego wydarzenia towarzysko–sportowego przewiduje sześć walk zawodowych, występy muzyczne oraz prezentację najpiękniejszych ring-girls. Nie zabraknie również byłych i obecnych mistrzów sportu, gwiazd telewizji oraz celebrytów. Będzie to znakomita okazja na pamiątkowe zdjęcia z największymi polskimi bokserskimi sławami.

Gwiazdą wieczoru będzie Maciej Sulęcki - najbardziej obiecujący pięściarz wagi średniej w Polsce, dotychczas niepokonany na ringach zawodowych. Największe zwycięstwo odniósł na gali "Szpilka vs Adamek. Chwila prawdy" w krakowskiej Tauron Arenie, gdzie pokonał przez nokaut Grzegorza Proksę - byłego mistrza Europy i pretendenta do tytułu mistrza świata. Kolejne jego walki to seria imponujących zwycięstw za oceanem.

Sulęcki wraca na krajowe podwórko, by przypomnieć się polskim kibicom i dobrym występem w Zakopanem otrzymać przepustkę do walki mistrzowskiej w USA.

Gala boksu będzie relacjonowana w telewizji Polsat. Już teraz można kupić bilet na to wydarzenie. Więcej informacji na www.nosalowy-dwor.eu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: 86viper
Data: 20-03-2017 14:11:32 
Gala niedługo a rywala Sulęckiego nie znamy niestetym. Pewnie jakiś totalny ogór będzie niestety :/ A szkoda bo chłopak ma potencjał ...
 Autor komentarza: Grzelak
Data: 20-03-2017 15:56:34 
Użytkownik Grzelak piszący z IP: 31.178.255.63 został zablokowany za wielokrotne łamanie postanowień regulaminu.
 Autor komentarza: Raaadziu
Data: 21-03-2017 10:09:33 
Sulecki mocny chłop. Musi lepszych chłopów dostac
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.