MATYJA I RUNOWSKI POZNALI RYWALI NA 8 KWIETNIA

Marek Matyja (12-1, 4 KO) poznał nazwisko nowego rywala. Anonsowanego wcześniej Dariusza Sęka (26-2-2, 8 KO) zastąpi ostatecznie urodzony w Kamerunie, a reprezentujący barwy Hiszpanii Emmanuel Feuzeu (8-4-2, 3 KO).

Największym jak dotąd sukcesem tego pięściarza był remis z dobrze nam znanym Alejandro Lakatosem, dwukrotnym pretendentem do tytułu mistrza świata wagi półciężkiej. Ostatnie dwie walki Feuzeu jednak przegrał przed czasem.

- Wyraziłem chęć spotkania z Sękiem, ale tak naprawdę nie wiem sam do końca, czemu ostatecznie nie dojdzie do naszej potyczki. Darek prezentuje pewien określony poziom i ewentualne zwycięstwo nad nim coś by mi dało. Wydaje mi się jednak, że prędzej czy później dojdzie do naszego spotkania - stwierdził Matyja.

Podczas tej samej gali - czyli 8 kwietnia w Zakopanem, Przemysław Runowski (13-0, 2 KO) skrzyżuje rękawice z Chorwatem Ivanem Njegaciem (8-2, 1 KO).

Przypomnijmy, iż głównym wydarzeniem tej imprezy będzie walka Macieja Sulęckiego (23-0, 8 KO) z Michi Munozem (25-6, 16 KO). Dla "Stricza" będzie to debiut w kategorii junior średniej. Dotąd z powodzeniem rywalizował w dywizji średniej, a nawet momentami super średniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: TheKudiq
Data: 21-03-2017 05:41:37 
Szkoda że nie będzie walki Sęk-Matyja.
 Autor komentarza: Dzosep
Data: 21-03-2017 11:44:37 
Ale padaka ta gala. Walka wieczoru jednostronny oklep, pozostałe tez bez wiekszego błysku sie szykują. Juz bardziej mnie gala w Zyrardowie jarała ze wzgledu na potyczke Kulinskiego z Podłuckim niż to co ma do zaoferowania najwiekszy promotor.
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 21-03-2017 21:26:33 
Walkę Sęka z Matyją ogłosił Babilon. Dlaczego do niej nie dojdzie? Zapewne każdy się domyśla kto mógł być tutaj hamulcowym. Szkoda, bo Matyja choć zapowiadał się nieźle to wielkiej kariery nie zrobi. Darek też mocno obniżył loty, ale takie starcie mogło się świetnie sprzedać na naszym podwórku. Myślę, że mimo wszystko Sęk wypunktowałby Matyję. Walki niestety nie będzie, a Matyja będzie bił kelnera. Jaki sens ma jego walka czy Runowskiego poza podtrzymaniem aktywności?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.