Archiwum wiadomości z dnia: 2016-12-02

 


WOJCIECH BARTNIK WSPIERA MARIUSZA CENDROWSKIEGO

Kilkanaście dni temu znany wrocławski pięściarz Mariusz Cendrowski uległ ciężkiemu wypadkowi samochodowemu, po którym czeka go długa i kosztowna rehabilitacja. W szpitalu odwiedził swojego kolegę po fachu Wojciech Bartnik, który zachęca do wsparcia Cendrowskiego w trudnych chwilach.WYCHOWANIE PRZEZ BOKS - TURNIEJ W ŁODZI

Wiele osób oburza się na słowo wychowanie przy dyscyplinie jaką jest boks. Dla wielu wydaje się to nie mające sensu połączenie, ale dlaczego nie? Może większość dowie się tego na kolejnym turnieju, którego hasłem przewodnim jest własnie wychowanie przez boks.

STERNICY POLSKIEJ KADRY

Czy będzie to prezent, czy kukułcze jajo? Odpowiedź poznamy przed świętami Bożego Narodzenia. Wyniki konkursu na najważniejsze stanowiska na kolejne cztery lata w kierowaniu rozwojem największych talentów Polskiej Sztuki Szermierki na Pięści - termin nadsyłania zgłoszeń 15 grudnia. Prezentujemy wolne etaty i wymagania dla kandydatów.


FRANCISCO VARGAS SPOTKA SIĘ ZE SWOIM RODAKIEM

Wasyl Łomaczenko (7-1, 5 KO) po zeszłotygodniowym tryumfie nad Nicholasem Waltersem zapowiedział, że chętnie zmierzyłby się teraz z Francisco Vargasem (23-0-2, 17 KO), mistrzem świata kategorii super piórkowej według federacji WBC. Ten jednak póki co ma inne plany, bo w drugiej obronie pasa spotka się 28 stycznia z Miguelem Bercheltem (30-1, 27 KO).


WIDEO: DEONTAY WILDER WRACA DO FORMY

Deontay Wilder (37-0, 36 KO) po długiej i żmudnej rehabilitacji powoli wraca do treningów i szykuje się do powrotu na ring, wstępnie planowanego na okolice kwietnia. Stacja Showtime już teraz podkręca atmosferę, prezentując walkę "Brązowego Bombardiera" o powrót do pełni formy.HOPKINS ZAINSPIROWAŁ FRAGOMENIEGO DO POWROTU

Już wkrótce występ niesamowitego Bernarda Hopkinsa (55-7-2, 32 KO). Dokładnie cztery tygodnie później - dokładnie 14 stycznia w małym miasteczku niedaleko Mediolanu, między linami zaprezentuje się inny weteran i były champion, twardy Giacobbe Fragomeni (33-5-2, 13 KO). Włoch nie ukrywa, że Amerykanin jest dla niego inspiracją.


WIDEO: TRENING MASTERNAKA Z RUMIŃSKIM

Mateusz Masternak (37-4, 26 KO) nie ukrywa swoim ambicji trenerskich, z kolei Paweł Rumiński (2-0, 2 KO) dopiero zaczyna swoją karierę zawodową, lecz dwa ekspresowe i brutalne nokauty nadały mu rozgłosu. Nie osiada jednak na laurach i chętnie korzysta ze wskazówek starszego, bardziej doświadczonego kolegi po fachu. Prezentujemy Wam urywek wspólnego treningu Masternaka i Rumińskiego, przy udziale Andrzeja Gmitruka.