Archiwum wiadomości z dnia: 2016-08-24

 

SMITH ZAPOWIADA 'CZASÓWKĘ' NA CANELO

- Od roku domagałem się tego pojedynku. Była szansa, wskoczyłem w to miejsce i dzięki wygranej mogę wyrobić sobie wielkie nazwisko - mówi Liam Smith (23-0-1, 13 KO), mistrz świata federacji WBO kategorii junior średniej, który w trzeciej obronie pasa spotka się 17 września z faworyzowanym Saulem Alvarezem (47-1-1, 33 KO).TOMASZ ADAMEK WRÓCI W 2017 ROKU Z NOWYM TRENEREM?

- Cały czas się ruszam i podtrzymuję formę. Są ciągle pewne propozycje, ale nie odpowiedziałem jeszcze na nie konkretnie. Mam już co prawda czterdziestkę na karku, lecz to nie jest tak, że nie mogę już dalej walczyć - mówi Tomasz Adamek (50-5, 30 KO). Były mistrz świata dwóch kategorii oraz pretendent w trzeciej miał już na dobre zawiesić rękawice na kołku, jednak wciąż się waha. A propozycji nie brakuje.


CANELO: DO WALKI Z MARGARITO NIGDY NIE DOJDZIE

Od kiedy tylko Antonio Margarito (40-8, 27 KO) wrócił ze sportowej emerytury na okrągło powtarza nazwisko Saula Alvareza (47-1-1, 33 KO). Żeby go dopaść spotkał się nawet niedawno z jego bratem Ramonem, zwyciężając niejednogłośnie na punkty. Ale Canelo wcale nie zamierza rozdawać prezentów i wyklucza konfrontację z "Tornadem z Tijuany".